Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Barclay69
VIP
2
0
Followers
0
Following
Zurich, Zurich
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
100
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
Requiem for a Dream
15,228 votes
7
— Good
78%
The Fugitive
7,396 votes
7
— Good
76%
Beasts of No Nation
3,260 votes
7
— Good
75%
Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema
159 votes
7
— Good
74%
Funny Games
2,002 votes
7
— Good
72%
Mia and the White Lion
723 votes
7
— Good
71%
Central Intelligence
23,224 votes
7
— Good
71%
The Fall Guy
10,401 votes
7
— Good
71%
Basic Instinct
5,413 votes
7
— Good
71%
Jungle
4,959 votes
7
— Good
71%
Speak
600 votes
7
— Good
70%
The Dry
2,074 votes
7
— Good
70%
The Adam Project
12,107 votes
7
— Good
70%
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
5,510 votes
7
— Good
70%
Disturbia
5,548 votes
7
— Good
70%
Kids
1,845 votes
7
— Good
70%
Bob Marley: One Love
2,555 votes
7
— Good
69%
Green Room
6,691 votes
7
— Good
69%
Plane
6,301 votes
7
— Good
69%
The Gift
6,518 votes
7
— Good
69%
Waiting...
2,322 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,404 votes
7
— Good
69%
Twisters
8,194 votes
7
— Good
68%
Godzilla x Kong: The New Empire
9,294 votes
7
— Good
68%
High Tension
1,689 votes
7
— Good
68%
Needful Things
841 votes
7
— Good
68%
Civil War
9,981 votes
7
— Good
68%
Julia's Eyes
965 votes
7
— Good
68%
Abigail
5,120 votes
7
— Good
68%
Ace Ventura: When Nature Calls
7,400 votes
7
— Good
67%
Joy Ride
1,717 votes
7
— Good
67%
Bernie
1,706 votes
7
— Good
67%
Hunter Hunter
937 votes
7
— Good
67%
Oculus
5,163 votes
7
— Good
67%
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day
3,037 votes
7
— Good
67%
Scream 2
6,693 votes
7
— Good
66%
Ghostbusters: Frozen Empire
7,736 votes
7
— Good
66%
Dark Skies
3,205 votes
7
— Good
66%
Freaky
4,506 votes
7
— Good
66%
The Last House on the Left
2,535 votes
7
— Good
66%
Don't Hang Up
2,047 votes
7
— Good
65%
No Exit
2,548 votes
7
— Good
65%
This Is the End
14,850 votes
7
— Good
65%
Cold Prey II
298 votes
7
— Good
65%
Untraceable
1,779 votes
7
— Good
65%
The Kissing Booth
5,037 votes
7
— Good
65%
Unknown
622 votes
7
— Good
65%
Daylight
2,081 votes
7
— Good
65%
Neighbors 2: Sorority Rising
12,459 votes
7
— Good
64%
Deliver Us from Evil
3,484 votes
7
— Good
64%
The Cleansing Hour
509 votes
7
— Good
64%
Thanksgiving
2,905 votes
7
— Good
64%
Wahrheit oder Pflicht
19 votes
7
— Good
64%
Force of Nature: The Dry 2
544 votes
7
— Good
64%
Case 39
2,982 votes
7
— Good
64%
Lift
3,986 votes
7
— Good
64%
When the Lights Went Out
287 votes
7
— Good
64%
Cold Prey
525 votes
7
— Good
63%
Devil
4,443 votes
7
— Good
63%
Sting
1,028 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch