Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
BlueDragon317
0
Followers
0
Following
Rocky Mount, North Carolina
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
Incredibles 2
23,849 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
22,188 votes
7
— Good
75%
3:10 to Yuma
6,366 votes
7
— Good
75%
Persona 4 the Animation: No One is Alone
4 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,899 votes
7
— Good
72%
Migration
3,674 votes
7
— Good
72%
The Beekeeper
13,685 votes
7
— Good
72%
Rango
10,799 votes
7
— Good
72%
Dead Leaves
248 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,935 votes
7
— Good
72%
Bad Times at the El Royale
8,576 votes
7
— Good
71%
The Labyrinth of Grisaia
32 votes
7
— Good
71%
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet Bond
327 votes
7
— Good
71%
Shaft
5,679 votes
7
— Good
70%
Mechanic: Resurrection
13,912 votes
7
— Good
69%
Bird Box
19,130 votes
7
— Good
69%
One Piece: Defeat the Pirate Ganzack!
272 votes
7
— Good
68%
Tomb Raider
20,788 votes
7
— Good
68%
The Bourne Legacy
12,419 votes
7
— Good
68%
Rampage
15,732 votes
7
— Good
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,679 votes
7
— Good
67%
Under the Dog
83 votes
7
— Good
67%
Trinity Seven: Eternity Library & Alchemic Girl
80 votes
7
— Good
66%
Hotel Artemis
5,144 votes
7
— Good
66%
The Lord of the Rings
1,231 votes
7
— Good
65%
Fate/Grand Order: First Order
209 votes
7
— Good
65%
Hitman: Agent 47
9,099 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,821 votes
7
— Good
64%
Hitman
6,118 votes
7
— Good
64%
Pacific Rim: Uprising
14,102 votes
7
— Good
63%
Bayonetta: Bloody Fate
244 votes
7
— Good
62%
The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 1
125 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch