Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
ali nasser shshtri
3
Followers
0
Following
kuwait
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
100,576 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
54,970 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,912 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
23,310 votes
10
— This is the Way.
84%
Marvel's Daredevil
23,186 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
19,435 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Marvel's The Punisher
11,177 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,655 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
9,129 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Adventure Time
7,270 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Book of Boba Fett
7,436 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,514 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
6,019 votes
10
— Totally Ninja!
73%
What If...?
6,409 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Jujutsu Kaisen
4,336 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,389 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dexter: New Blood
4,468 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Ash vs Evil Dead
3,924 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mob Psycho 100
3,042 votes
10
— 100%
82%
Hellsing Ultimate
1,639 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invader ZIM
1,145 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Grim Adventures of Billy & Mandy
691 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Looney Tunes Show
636 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Ninja Kamui
443 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dragon Quest: The Adventure of Dai
166 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dragon Quest: The Adventure of Dai
80 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Hey Ash, Whatcha Playin'?
20 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Trekant
9 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch