Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Dayaendron
VIP
0
Followers
0
Following
London, United Kingdom
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
130
shows
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
73%
I Am Not Okay with This
3,822 votes
6
— Fair
75%
Doom Patrol
3,801 votes
7
— Good
75%
Tokyo Ghoul
3,606 votes
5
— Meh
79%
From
3,589 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
3,395 votes
5
— Meh
80%
Final Space
3,114 votes
7
— Good
81%
Parasyte -the maxim-
3,061 votes
7
— Good
76%
The Seven Deadly Sins
3,019 votes
7
— Good
74%
Warrior Nun
2,935 votes
7
— Good
71%
Fate: The Winx Saga
2,917 votes
7
— Good
82%
Harley Quinn
2,444 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Young Justice
2,429 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Lovecraft Country
2,422 votes
5
— Meh
74%
Future Man
2,373 votes
6
— Fair
76%
Legacies
2,349 votes
5
— Meh
70%
The Secret Circle
2,285 votes
6
— Fair
76%
Superman & Lois
2,280 votes
8
— Great
53%
Batwoman
2,207 votes
9
— Superb
76%
Solar Opposites
2,190 votes
7
— Good
65%
Jupiters Legacy
2,135 votes
9
— Superb
80%
The Dragon Prince
2,067 votes
9
— Superb
75%
Devilman Crybaby
2,042 votes
9
— Superb
63%
Another Life
2,003 votes
9
— Superb
76%
Sanctuary
2,001 votes
8
— Great
82%
The Legend of Vox Machina
1,930 votes
9
— Superb
54%
Resident Evil
1,903 votes
5
— Meh
64%
Cursed
1,872 votes
8
— Great
81%
Years and Years
1,796 votes
9
— Superb
70%
Salvation
1,776 votes
5
— Meh
66%
Avenue 5
1,759 votes
6
— Fair
71%
Stargirl
1,704 votes
8
— Great
68%
Hellbound
1,601 votes
5
— Meh
74%
Witches of East End
1,585 votes
8
— Great
68%
Daybreak
1,535 votes
5
— Meh
69%
Krypton
1,486 votes
7
— Good
84%
Solo Leveling
1,450 votes
10
— Totally Ninja!
85%
X-Men '97
1,419 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Roswell
1,397 votes
9
— Superb
69%
Blood of Zeus
1,289 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Interview with the Vampire
1,280 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Motherland: Fort Salem
1,263 votes
5
— Meh
81%
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works
1,216 votes
5
— Meh
67%
Away
1,188 votes
5
— Meh
73%
Raising Dion
1,177 votes
5
— Meh
63%
Charmed
1,106 votes
4
— Poor
69%
Brave New World
1,062 votes
5
— Meh
73%
DOTA: Dragon's Blood
1,045 votes
6
— Fair
61%
Powerless
966 votes
8
— Great
63%
V Wars
884 votes
4
— Poor
63%
Masters of the Universe: Revelation
857 votes
8
— Great
76%
MASHLE: MAGIC AND MUSCLES
831 votes
5
— Meh
68%
Record of Ragnarok
826 votes
6
— Fair
72%
KAOS
811 votes
9
— Superb
70%
Roswell, New Mexico
776 votes
7
— Good
64%
October Faction
736 votes
4
— Poor
75%
The Time Traveler's Wife
731 votes
8
— Great
81%
Delicious in Dungeon
704 votes
8
— Great
71%
The Misfit of Demon King Academy
614 votes
6
— Fair
66%
Wolf Pack
519 votes
7
— Good
67%
Tidelands
469 votes
4
— Poor
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch