Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
folkbanana
1
Follower
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
107
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
100,570 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
16,019 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
19,433 votes
10
— Totally Ninja!
89%
One Piece
6,514 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
134,441 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hajime no Ippo: The Fighting!
617 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
48,184 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,375 votes
1
— Weak Sauce :(
87%
Death Note
16,444 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Yes Minister
480 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,960 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Top Gear
7,305 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Yes, Prime Minister
394 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,800 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,363 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,729 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Friday Night Lights
2,774 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Blackadder
2,439 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,468 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,743 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,572 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Dragon Ball Z
6,502 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,690 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Doctor Who
2,043 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
15,054 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,401 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Justified
6,546 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Thick of It
1,012 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,299 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,585 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Samurai Champloo
2,838 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Downton Abbey
7,874 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Freaks and Geeks
5,258 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Samurai Jack
1,932 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,643 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Slam Dunk
419 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,268 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
26,200 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Red Dwarf
2,127 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,907 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
5,106 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Young Justice
2,429 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coupling
1,611 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Daria
1,413 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dragon Ball
4,919 votes
10
— Totally Ninja!
83%
A Bit of Fry and Laurie
448 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
25,445 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,835 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Louie
4,270 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
26,070 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chuck
12,566 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,401 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Killing
5,970 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Veep
4,800 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,655 votes
10
— Totally Ninja!
81%
24
11,430 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Golden Girls
1,503 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,761 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Inbetweeners
3,376 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Teen Titans
1,692 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch