Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Karan Rahar
2
Followers
1
Following
Omicron Persei 8
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
74
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,440 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,569 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
62,302 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
54,963 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
48,184 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
42,609 votes
5
— Meh
81%
How I Met Your Mother
42,540 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
75%
Arrow
32,377 votes
4
— Poor
86%
The Office
28,693 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
26,626 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
26,070 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,973 votes
10
— Nine Nine!
83%
Suits
24,942 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,548 votes
6
— Fair
81%
Prison Break
23,436 votes
7
— Good
78%
Squid Game
20,805 votes
7
— Good
82%
Money Heist
17,841 votes
6
— Fair
80%
Lucifer
17,456 votes
5
— Meh
86%
Peaky Blinders
17,062 votes
10
— Totally Ninja!
77%
WandaVision
16,979 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
16,521 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
15,327 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
14,612 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
14,197 votes
8
— Great
81%
House of the Dragon
12,641 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,600 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
11,116 votes
10
— Totally Ninja!
86%
BoJack Horseman
10,617 votes
7
— Good
76%
You
10,606 votes
9
— Superb
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,594 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,227 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
10,114 votes
9
— Superb
86%
Severance
9,724 votes
8
— Great
68%
Supergirl
8,648 votes
4
— Poor
81%
Euphoria
8,520 votes
6
— Fair
73%
Hawkeye
8,485 votes
9
— Superb
76%
Lupin
6,279 votes
5
— Meh
57%
She-Hulk: Attorney at Law
6,136 votes
4
— Poor
81%
Peacemaker
5,700 votes
6
— Fair
63%
Ms. Marvel
5,322 votes
6
— Fair
75%
Constantine
5,047 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Haunting of Bly Manor
3,812 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Narcos: Mexico
3,395 votes
9
— Superb
68%
Hellbound
1,601 votes
7
— Good
69%
Krypton
1,485 votes
8
— Great
59%
How I Met Your Father
1,269 votes
8
— Great
79%
Sacred Games
1,080 votes
8
— Great
79%
Mirzapur
839 votes
7
— Good
82%
The Family Man
783 votes
8
— Great
85%
Scam 1992 - The Harshad Mehta Story
599 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Panchayat
573 votes
7
— Good
82%
Kota Factory
472 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Super Pumped
455 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Paatal Lok
395 votes
7
— Good
83%
TVF Pitchers
312 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Aspirants
239 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Special OPS
226 votes
7
— Good
74%
Breathe
223 votes
6
— Fair
77%
Little Things
180 votes
8
— Great
76%
TVF Tripling
175 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch