Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Juan Ignacio
0
Followers
1
Following
Paraná, Entre Ríos.
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
49
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Parasite
35,272 votes
7
— Good
83%
Oldboy
13,956 votes
7
— Good
83%
Aliens
21,364 votes
7
— Good
82%
Guardians of the Galaxy
98,629 votes
7
— Good
81%
Song of the Sea
3,098 votes
7
— Good
81%
Life of Brian
10,470 votes
7
— Good
81%
The Martian
53,005 votes
7
— Good
80%
In the Mood for Love
3,020 votes
7
— Good
80%
The Big Lebowski
20,941 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
36,738 votes
7
— Good
80%
Office Space
10,187 votes
7
— Good
80%
Knives Out
33,653 votes
7
— Good
80%
Soul
18,210 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
31,604 votes
7
— Good
78%
Charade
1,617 votes
7
— Good
78%
Being There
1,228 votes
7
— Good
78%
The Sacrifice
463 votes
7
— Good
77%
Wreck-It Ralph
28,985 votes
7
— Good
77%
Marriage Story
9,387 votes
7
— Good
77%
Enter the Dragon
3,317 votes
7
— Good
77%
On Probation
187 votes
7
— Good
77%
The Accountant
31,326 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
49,363 votes
7
— Good
76%
Stutz
443 votes
7
— Good
75%
The Skin I Live In
4,132 votes
7
— Good
75%
Lost Highway
2,958 votes
7
— Good
75%
Saw
14,655 votes
7
— Good
74%
My Dinner with Andre
638 votes
7
— Good
74%
The French Connection
2,448 votes
7
— Good
74%
The Boy and the Heron
3,013 votes
7
— Good
74%
Funny Face
739 votes
7
— Good
73%
The Orphanage
3,456 votes
7
— Good
72%
Hard Candy
4,168 votes
7
— Good
72%
Wild Horses
44 votes
7
— Good
72%
Dumbo
7,532 votes
7
— Good
71%
Last Night in Soho
7,547 votes
7
— Good
71%
Punch-Drunk Love
3,374 votes
7
— Good
71%
Shiva Baby
1,379 votes
7
— Good
70%
La Ciénaga
177 votes
7
— Good
70%
Us
15,796 votes
7
— Good
70%
The End of the Tour
1,048 votes
7
— Good
69%
Happy Death Day
11,961 votes
7
— Good
69%
Barbarian
7,477 votes
7
— Good
68%
Enemy
7,837 votes
7
— Good
65%
Volley
51 votes
7
— Good
65%
Longlegs
4,686 votes
7
— Good
64%
The Die Is Cast
23 votes
7
— Good
64%
The Visit
7,797 votes
7
— Good
64%
Mandy
4,419 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch