trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Octavian.C
2
followers
Balkans, Southeastern Europe
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
180
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
1
2
3
79%
The Big Bang Theory
60,524 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,707 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
19,973 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,546 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,312 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,667 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,095 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
14,929 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
12,708 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
11,366 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,297 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,224 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Falling Skies
9,055 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,236 votes
9
— Superb
75%
Star Trek: Discovery
8,195 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Smallville
8,098 votes
10
— Totally Ninja!
85%
One-Punch Man
7,963 votes
6
— Fair
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,379 votes
6
— Fair
75%
Lost in Space
6,830 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,778 votes
8
— Great
74%
Blindspot
6,718 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
5,979 votes
8
— Great
73%
Sleepy Hollow
5,234 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,230 votes
10
— Totally Ninja!
76%
His Dark Materials
5,032 votes
9
— Superb
76%
Hawaii Five-0
4,989 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
4,846 votes
9
— Superb
76%
Sword Art Online
4,638 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Upload
4,623 votes
8
— Great
71%
Defiance
4,326 votes
8
— Great
70%
The Shannara Chronicles
4,151 votes
9
— Superb
77%
Star Trek: Enterprise
4,098 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,869 votes
8
— Great
78%
Travelers
3,753 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,530 votes
9
— Superb
78%
Star Wars Rebels
3,346 votes
8
— Great
68%
Marvel's Runaways
2,669 votes
8
— Great
69%
Dracula
2,627 votes
6
— Fair
76%
Killjoys
2,342 votes
8
— Great
76%
Akame ga Kill!
2,211 votes
9
— Superb
76%
Superman & Lois
2,180 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,113 votes
8
— Great
79%
Kill la Kill
2,099 votes
9
— Superb
74%
The Librarians
2,096 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,088 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Van Helsing
2,077 votes
8
— Great
79%
Death Parade
2,025 votes
8
— Great
76%
Being Human (US)
1,970 votes
8
— Great
76%
Sanctuary
1,965 votes
8
— Great
81%
The Dragon Prince
1,945 votes
9
— Superb
80%
Toradora!
1,865 votes
9
— Superb
64%
Cursed
1,813 votes
8
— Great
80%
Overlord
1,566 votes
8
— Great
79%
The Rising of the Shield Hero
1,476 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,465 votes
9
— Superb
76%
Is it Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
1,286 votes
8
— Great
55%
The Walking Dead: World Beyond
1,219 votes
3
— Bad
84%
Yuri!!! on Ice
1,141 votes
8
— Great
73%
Frequency
1,083 votes
8
— Great
64%
Charmed
1,068 votes
7
— Good
1
2
3
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup