Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Pantelis Arkalis
VIP
6
0
Followers
2
Following
Khalándri, Attiki, Greece
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
44
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
100,501 votes
9
— Superb
92%
The Wire
16,005 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
27,309 votes
9
— Superb
90%
Arcane
11,668 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,151 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
134,367 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
48,169 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,482 votes
9
— Superb
86%
Succession
8,855 votes
9
— Superb
86%
Top Gear
7,302 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
The Last Dance
3,671 votes
9
— Superb
86%
Futurama
20,180 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
12,700 votes
8
— Great
86%
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
1,433 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,775 votes
9
— Superb
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,158 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
54,928 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,727 votes
9
— Superb
84%
Violet Evergarden
2,223 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,585 votes
9
— Superb
84%
Vikings
26,184 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
23,296 votes
8
— Great
83%
Supernatural
25,440 votes
7
— Good
83%
The Grand Tour
4,474 votes
7
— Good
83%
Westworld
26,505 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,746 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,829 votes
7
— Good
81%
Babylon Berlin
1,028 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
14,191 votes
9
— Superb
80%
Poldark
1,152 votes
7
— Good
80%
ONE PIECE
4,502 votes
8
— Great
79%
Only Murders in the Building
5,764 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
62,281 votes
9
— Superb
79%
Sacred Games
1,079 votes
8
— Great
79%
Legion
7,091 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Witcher
20,142 votes
9
— Superb
78%
Unorthodox
2,286 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,825 votes
9
— Superb
75%
Ballers
2,979 votes
5
— Meh
75%
The Alienist
2,808 votes
7
— Good
75%
Vigil
1,149 votes
5
— Meh
74%
The Outsider
3,497 votes
6
— Fair
72%
Raised by Wolves
4,519 votes
3
— Bad
72%
Botched
127 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch