Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Sam Wight
VIP
2
4
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Money Heist
17,843 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,982 votes
8
— Great
82%
The Good Place
14,296 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
10,164 votes
8
— Great
80%
Watchmen
7,290 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,525 votes
8
— Great
82%
Veep
4,800 votes
8
— Great
76%
Santa Clarita Diet
4,700 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,476 votes
8
— Great
88%
Steins;Gate
4,309 votes
8
— Great
76%
Gen V
4,290 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,917 votes
8
— Great
73%
1899
3,825 votes
8
— Great
76%
The Haunting of Bly Manor
3,812 votes
8
— Great
85%
Heartstopper
3,076 votes
8
— Great
78%
Shrinking
2,239 votes
8
— Great
78%
Star Trek: Lower Decks
2,052 votes
8
— Great
82%
The Legend of Vox Machina
1,930 votes
8
— Great
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,767 votes
8
— Great
83%
Young Royals
1,628 votes
8
— Great
87%
Pose
1,398 votes
8
— Great
82%
The Rehearsal
1,228 votes
8
— Great
83%
Yuri!!! on Ice
1,202 votes
8
— Great
73%
Mrs. Davis
907 votes
8
— Great
81%
Delicious in Dungeon
703 votes
8
— Great
83%
Given
609 votes
8
— Great
81%
Kids on the Slope
407 votes
8
— Great
80%
Sasaki and Miyano
212 votes
8
— Great
80%
Couples Therapy
102 votes
8
— Great
73%
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!
94 votes
8
— Great
81%
The Boyfriend
89 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch