Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Sea Flower
1
Follower
1
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
53
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Parasite
35,273 votes
7
— Good
84%
Star Wars
42,757 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
47,407 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
43,191 votes
7
— Good
79%
Dune
38,402 votes
7
— Good
78%
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll
642 votes
7
— Good
77%
Porco Rosso
4,101 votes
7
— Good
77%
Drive
20,165 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,893 votes
7
— Good
76%
Interview with the Vampire
9,761 votes
7
— Good
76%
Onward
12,048 votes
7
— Good
75%
The Age of Adaline
9,064 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,814 votes
7
— Good
75%
Riders of Justice
2,757 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22,052 votes
7
— Good
74%
Meet Joe Black
6,077 votes
7
— Good
74%
Man on the Moon
2,867 votes
7
— Good
73%
Brother of the Year
43 votes
7
— Good
73%
99 francs
709 votes
7
— Good
72%
A Whisker Away
1,304 votes
7
— Good
72%
Calvary
1,724 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,048 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,952 votes
7
— Good
71%
The Polar Express
12,045 votes
7
— Good
70%
Carrie Pilby
562 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,487 votes
7
— Good
69%
Black Widow
24,596 votes
7
— Good
69%
Babylon
5,911 votes
7
— Good
69%
The Way Back
3,418 votes
7
— Good
69%
From Hell
3,435 votes
7
— Good
69%
The Devil's Violinist
127 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,403 votes
7
— Good
67%
Do Revenge
2,176 votes
7
— Good
67%
Scream VI
5,741 votes
7
— Good
67%
Diary of a Wimpy Kid
3,083 votes
7
— Good
67%
Wimbledon
1,325 votes
7
— Good
67%
47 Ronin
8,968 votes
7
— Good
67%
Scream 2
6,693 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,644 votes
7
— Good
66%
Scary Stories to Tell in the Dark
5,566 votes
7
— Good
66%
The King's Man
10,946 votes
7
— Good
65%
The Blair Witch Project
7,711 votes
7
— Good
64%
Scream 4
5,705 votes
7
— Good
64%
Suicide Squad
59,608 votes
7
— Good
64%
Winchester
3,543 votes
7
— Good
63%
The Green Knight
6,062 votes
7
— Good
61%
An American Pickle
2,204 votes
7
— Good
61%
Truth or Dare
5,677 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,814 votes
7
— Good
59%
Fantasy Island
6,111 votes
7
— Good
57%
Ghost Rider
9,422 votes
7
— Good
55%
Knights of the Zodiac
2,052 votes
7
— Good
55%
The Pyramid
1,614 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch