Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Tracer86
1
Follower
4
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
412
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
7
70%
Broken Flowers
1,520 votes
8
— Great
60%
The Medallion
1,639 votes
6
— Fair
78%
The General
1,406 votes
8
— Great
70%
The Pink Panther
1,461 votes
7
— Good
75%
Best in Show
1,408 votes
6
— Fair
73%
Ricky Gervais: SuperNature
1,414 votes
10
— Totally Ninja!
71%
11:14
1,384 votes
7
— Good
74%
Three Colors: White
1,282 votes
8
— Great
73%
The Adventures of Baron Munchausen
1,292 votes
7
— Good
68%
A Perfect Day
1,293 votes
8
— Great
75%
Jim & Andy: The Great Beyond
1,157 votes
8
— Great
77%
La Dolce Vita
1,138 votes
9
— Superb
74%
House
1,122 votes
7
— Good
71%
They Call Me Jeeg
1,111 votes
7
— Good
73%
The Good, the Bad, the Weird
1,060 votes
7
— Good
79%
Sherlock Jr.
1,008 votes
8
— Great
75%
Brigsby Bear
1,035 votes
8
— Great
76%
Night on Earth
1,027 votes
8
— Great
59%
The Texas Chainsaw Massacre 2
1,170 votes
5
— Meh
62%
Bulletproof
1,129 votes
6
— Fair
78%
Bill Burr: Paper Tiger
975 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Team Thor
1,000 votes
6
— Fair
73%
UHF
991 votes
7
— Good
66%
Mindhorn
1,014 votes
6
— Fair
82%
Louis C.K.: Live at the Beacon Theater
861 votes
7
— Good
67%
To Die For
946 votes
7
— Good
75%
The Purple Rose of Cairo
891 votes
8
— Great
72%
The Return of the Pink Panther
904 votes
7
— Good
75%
Louis C.K. 2017
880 votes
8
— Great
75%
Withnail & I
871 votes
8
— Great
79%
Don't Look Now... We're Being Shot At!
843 votes
6
— Fair
81%
Louis C.K.: Hilarious
820 votes
7
— Good
71%
Coffee and Cigarettes
882 votes
7
— Good
81%
Louis C.K.: Oh My God
805 votes
7
— Good
65%
Dragnet
906 votes
6
— Fair
73%
A Shot in the Dark
836 votes
7
— Good
73%
The Pink Panther Strikes Again
819 votes
7
— Good
71%
Chris Rock: Tamborine
820 votes
7
— Good
75%
Down by Law
789 votes
8
— Great
72%
Armour of God
808 votes
6
— Fair
74%
The Young Offenders
763 votes
7
— Good
79%
Knockin' on Heaven's Door
728 votes
8
— Great
61%
Dark Star
817 votes
6
— Fair
80%
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way
697 votes
7
— Good
67%
Mr. Nice Guy
767 votes
6
— Fair
70%
Guava Island
738 votes
7
— Good
69%
Great Expectations
731 votes
8
— Great
76%
Amarcord
674 votes
8
— Great
80%
Hasan Minhaj: Homecoming King
640 votes
6
— Fair
74%
Louis C.K.: Live at The Comedy Store
652 votes
8
— Great
74%
Bill Burr: Live at Red Rocks
646 votes
8
— Great
68%
Police Story 4: First Strike
671 votes
6
— Fair
74%
Heroic Losers
622 votes
7
— Good
81%
Louis C.K.: Chewed Up
581 votes
8
— Great
71%
Le Gendarme de Saint-Tropez
599 votes
7
— Good
73%
Stranger Than Paradise
574 votes
7
— Good
77%
The Postman
548 votes
8
— Great
70%
Fantomas
560 votes
7
— Good
69%
Welcome to the South
555 votes
7
— Good
72%
Take the Money and Run
504 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
6
7
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch