trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
andrewws13
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
37
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,144 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,007 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,162 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Deadwood
5,091 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,288 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,134 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Justified
6,413 votes
8
— Great
84%
South Park
19,167 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,209 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,440 votes
9
— Superb
84%
Dexter
38,982 votes
9
— Superb
84%
Stargate Atlantis
6,509 votes
9
— Superb
83%
Louie
4,218 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,380 votes
8
— Great
82%
Carnivàle
2,250 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,451 votes
8
— Great
82%
Hell on Wheels
3,808 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,728 votes
8
— Great
81%
Lost
32,680 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Stargate Universe
4,881 votes
9
— Superb
80%
Forever
3,899 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
65,726 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,190 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,954 votes
9
— Superb
79%
Grimm
10,349 votes
8
— Great
78%
Jericho
3,258 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,607 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,830 votes
9
— Superb
77%
Lost Girl
2,885 votes
7
— Good
76%
Legend of the Seeker
2,066 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,861 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,324 votes
9
— Superb
75%
The King of Queens
2,898 votes
7
— Good
74%
Falling Skies
9,093 votes
8
— Great
73%
The Following
6,822 votes
7
— Good
68%
Revolution
7,632 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup