trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
brad080283
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
83
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
The Wolf of Wall Street
49,060 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,151 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Thor: The Dark World
35,763 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,646 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Now You See Me
33,509 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gravity
29,727 votes
10
— Totally Ninja!
71%
World War Z
29,598 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Pacific Rim
25,665 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Oblivion
21,658 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Wolverine
20,594 votes
10
— Totally Ninja!
73%
21 Jump Street
19,993 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Elysium
19,509 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Conjuring
18,861 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Silver Linings Playbook
17,976 votes
10
— Totally Ninja!
72%
We're the Millers
17,505 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,244 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Ender's Game
14,932 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Captain Phillips
14,663 votes
10
— Totally Ninja!
65%
This Is the End
14,566 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,375 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Croods
13,759 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Purge
13,550 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Hangover Part III
13,521 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Olympus Has Fallen
12,107 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
10,429 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Internship
9,794 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Warm Bodies
9,593 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Lone Survivor
9,510 votes
10
— Totally Ninja!
70%
2 Guns
9,291 votes
10
— Totally Ninja!
62%
R.I.P.D.
8,895 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Heat
8,672 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Percy Jackson: Sea of Monsters
8,401 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Pain & Gain
8,233 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Carrie
8,084 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Oz the Great and Powerful
7,978 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Grown Ups 2
7,422 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Evil Dead
7,185 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Insidious: Chapter 2
7,096 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Wrath of the Titans
6,416 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
The Mortal Instruments: City of Bones
6,148 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Gangster Squad
5,955 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Jack the Giant Slayer
5,920 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Place Beyond the Pines
5,910 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Identity Thief
5,812 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Jobs
5,642 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Spring Breakers
5,043 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Last Vegas
5,035 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Host
4,946 votes
10
— Totally Ninja!
65%
This Is 40
4,850 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Call
4,644 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Lockout
4,224 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Contraband
3,852 votes
10
— Totally Ninja!
68%
You're Next
3,723 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Europa Report
3,643 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Snitch
3,637 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Beautiful Creatures
3,507 votes
10
— Totally Ninja!
55%
The Counselor
2,962 votes
10
— Totally Ninja!
64%
21 & Over
2,792 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Incredible Burt Wonderstone
2,716 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Dead Man Down
2,693 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup