trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Caroline
9
followers
Poland
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
90
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,913 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,707 votes
3
— Bad
79%
The Big Bang Theory
60,917 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,071 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,401 votes
7
— Good
85%
Friends
41,268 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,953 votes
6
— Fair
85%
House
29,886 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,238 votes
2
— Terrible
83%
Supernatural
24,876 votes
7
— Good
82%
Homeland
24,443 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,195 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,192 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,904 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,939 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,716 votes
6
— Fair
85%
True Detective
21,060 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,055 votes
5
— Meh
79%
American Horror Story
19,181 votes
6
— Fair
87%
Doctor Who
18,656 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,389 votes
2
— Terrible
78%
True Blood
15,603 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,434 votes
7
— Good
78%
The Vampire Diaries
15,431 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,342 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,052 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,046 votes
4
— Poor
76%
Once Upon a Time
14,851 votes
6
— Fair
74%
Heroes
13,690 votes
5
— Meh
81%
The Mentalist
12,300 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,386 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Grimm
10,346 votes
2
— Terrible
81%
How to Get Away with Murder
10,193 votes
8
— Great
83%
White Collar
10,024 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,816 votes
3
— Bad
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,093 votes
6
— Fair
84%
Boardwalk Empire
9,082 votes
3
— Bad
73%
2 Broke Girls
9,028 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Pretty Little Liars
8,882 votes
6
— Fair
84%
Downton Abbey
7,725 votes
8
— Great
68%
Revolution
7,631 votes
1
— Weak Sauce :(
82%
30 Rock
7,628 votes
7
— Good
67%
Riverdale
7,362 votes
9
— Superb
76%
Gossip Girl
7,182 votes
7
— Good
77%
Revenge
7,084 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,909 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,889 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,636 votes
7
— Good
86%
Six Feet Under
5,471 votes
8
— Great
73%
Sleepy Hollow
5,247 votes
7
— Good
78%
Da Vinci's Demons
5,170 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Scandal
4,778 votes
4
— Poor
80%
The Fall
4,592 votes
9
— Superb
78%
Nikita
4,319 votes
6
— Fair
80%
Forever
3,896 votes
7
— Good
73%
Sex and the City
3,806 votes
7
— Good
71%
Girls
3,715 votes
7
— Good
80%
Jane the Virgin
3,377 votes
7
— Good
79%
The Tudors
2,975 votes
6
— Fair
76%
Hart of Dixie
2,733 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup