trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jake
VIP
2
8
followers
Roch
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
125
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Mr. Robot
26,643 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,446 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,024 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,223 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,197 votes
7
— Good
80%
Loki
15,648 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,453 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,072 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,869 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,600 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,711 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,736 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,320 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,103 votes
7
— Good
85%
Archer
11,457 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,667 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,098 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,202 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,254 votes
7
— Good
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,092 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
5,896 votes
7
— Good
82%
The Night Of
5,868 votes
7
— Good
78%
Bodyguard
5,744 votes
7
— Good
77%
Preacher
5,654 votes
7
— Good
82%
Mare of Easttown
5,278 votes
7
— Good
85%
Freaks and Geeks
5,127 votes
7
— Good
77%
The Sinner
4,852 votes
7
— Good
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,697 votes
7
— Good
80%
The Night Manager
4,665 votes
7
— Good
80%
After Life
4,659 votes
7
— Good
80%
Sharp Objects
4,333 votes
7
— Good
78%
Master of None
4,075 votes
7
— Good
80%
The Office
4,004 votes
7
— Good
78%
Star Wars Rebels
3,399 votes
7
— Good
74%
The Outsider
3,362 votes
7
— Good
77%
Dead to Me
3,290 votes
7
— Good
79%
Narcos: Mexico
3,275 votes
7
— Good
75%
Devs
3,140 votes
7
— Good
80%
The League
2,808 votes
7
— Good
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,432 votes
7
— Good
84%
Line of Duty
2,211 votes
7
— Good
75%
F is for Family
1,926 votes
7
— Good
82%
Trailer Park Boys
1,831 votes
7
— Good
73%
Bodies
1,811 votes
7
— Good
78%
Masters of the Air
1,712 votes
7
— Good
74%
Top of the Lake
1,702 votes
7
— Good
70%
The Continental: From the World of John Wick
1,653 votes
7
— Good
79%
Extras
1,649 votes
7
— Good
76%
Special Ops: Lioness
1,600 votes
7
— Good
84%
Letterkenny
1,342 votes
7
— Good
75%
The Mick
1,340 votes
7
— Good
76%
Mr. Mercedes
1,325 votes
7
— Good
82%
Life on Mars
1,318 votes
7
— Good
77%
Star Wars: Clone Wars
1,315 votes
7
— Good
72%
The Tick
1,271 votes
7
— Good
68%
Miracle Workers
1,259 votes
7
— Good
74%
Derek
1,249 votes
7
— Good
86%
Wentworth
1,237 votes
7
— Good
74%
A Young Doctor's Notebook
1,165 votes
7
— Good
75%
Crashing
1,155 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup