trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
sxxe
VIP
9
3
followers
Omicron Persei 8
69
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
45
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,141 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,267 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,783 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,006 votes
10
— Bazinga!
84%
Dexter
39,024 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,721 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,460 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,761 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,592 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,121 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,712 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,122 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,342 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,259 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,172 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Falling Skies
9,096 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,274 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Banshee
7,499 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,392 votes
7
— Good
85%
Justified
6,418 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek: Voyager
5,369 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Stargate Universe
4,886 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek: Picard
5,044 votes
7
— Good
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,566 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Shield
4,379 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Star Trek: Enterprise
4,154 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Hell on Wheels
3,809 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Alphas
3,412 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The King of Queens
2,902 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The 4400
2,865 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Line of Duty
2,212 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Ragnarok
2,344 votes
8
— Great
77%
Evil
1,898 votes
7
— Good
78%
MacGyver
1,881 votes
10
— Totally Ninja!
75%
ALF
1,775 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Awake
1,762 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Longmire
1,633 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Unit
1,419 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Life on Mars
1,318 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Rubicon
805 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hunted
835 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Time
737 votes
8
— Great
77%
For Life
523 votes
8
— Great
71%
Vegas
484 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Departures
72 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup