trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Christian Birkenbeul
VIP
5
4
followers
Ockenheim
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
63
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Interstellar
72,098 votes
9
— Superb
82%
Das Boot
3,765 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
30,966 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,505 votes
8
— Great
79%
Dune
36,088 votes
9
— Superb
78%
The Gentlemen
16,269 votes
7
— Good
76%
Moneyball
10,389 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 4
16,234 votes
7
— Good
75%
Promising Young Woman
8,084 votes
8
— Great
74%
Bullet Train
18,022 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,313 votes
9
— Superb
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,363 votes
7
— Good
73%
Prey
12,617 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,114 votes
6
— Fair
73%
Ghost in the Shell: Arise - Border 1: Ghost Pain
544 votes
7
— Good
73%
Free Guy
23,257 votes
8
— Great
73%
Wrath of Man
12,408 votes
6
— Fair
72%
The Menu
14,324 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,369 votes
8
— Great
72%
The Mysterious Magician
51 votes
7
— Good
72%
Finch
8,006 votes
6
— Fair
72%
Thor
39,279 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,367 votes
8
— Great
70%
Jungle Cruise
13,054 votes
7
— Good
70%
The Harder They Fall
2,913 votes
7
— Good
70%
Black Widow
23,880 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,737 votes
6
— Fair
69%
Babylon
5,551 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,808 votes
7
— Good
69%
Quiz Lady
1,243 votes
7
— Good
69%
Again the Ringer
30 votes
6
— Fair
68%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,084 votes
7
— Good
67%
The Inn on the River
41 votes
5
— Meh
67%
Uncharted
15,989 votes
6
— Fair
67%
Red Notice
13,336 votes
7
— Good
67%
Operation Fortune: Ruse de Guerre
5,776 votes
7
— Good
66%
Transformers: Rise of the Beasts
7,879 votes
6
— Fair
66%
A Haunting in Venice
6,023 votes
7
— Good
66%
The King's Man
10,600 votes
7
— Good
65%
Black Adam
14,046 votes
6
— Fair
65%
The Incredible Hulk
22,361 votes
6
— Fair
65%
The Little Things
7,116 votes
4
— Poor
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,494 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,057 votes
4
— Poor
64%
Fast X
8,265 votes
3
— Bad
64%
Thor: Love and Thunder
18,102 votes
6
— Fair
63%
Mortal Kombat
12,106 votes
6
— Fair
62%
Samaritan
4,592 votes
4
— Poor
62%
Jurassic World Dominion
13,215 votes
7
— Good
62%
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
7,375 votes
5
— Meh
62%
Snake Eyes: G.I. Joe Origins
4,549 votes
3
— Bad
61%
Amsterdam
3,595 votes
6
— Fair
61%
The Marvels
8,406 votes
8
— Great
61%
F9
10,825 votes
6
— Fair
61%
Moonfall
9,448 votes
6
— Fair
61%
The Matrix Resurrections
16,309 votes
5
— Meh
60%
Sympathy for the Devil
1,037 votes
5
— Meh
59%
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned
1,359 votes
4
— Poor
58%
Expend4bles
4,122 votes
5
— Meh
57%
Morbius
10,811 votes
4
— Poor
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup