trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ttofano
11
followers
... in a galaxy far, far away...
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
50
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,143 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,271 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,784 votes
2
— Terrible
85%
Stranger Things
52,913 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,146 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,942 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,781 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,665 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,828 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,248 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,392 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,206 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Avatar: The Last Airbender
18,686 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,672 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,070 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,870 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,122 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,685 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,577 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,321 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,122 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fear the Walking Dead
9,294 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
7,020 votes
9
— Superb
75%
American Gods
6,778 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,776 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,757 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Strain
6,652 votes
6
— Fair
78%
Alice in Borderland
5,492 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,116 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,887 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Shannara Chronicles
4,179 votes
8
— Great
79%
Torchwood
3,943 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,824 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Bleach
3,597 votes
9
— Superb
74%
Another
2,140 votes
7
— Good
71%
High School of the Dead
2,066 votes
10
— Totally Ninja!
81%
X-Men: The Animated Series
1,675 votes
8
— Great
86%
QI
1,519 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Hellsing
1,358 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Serial Experiments Lain
1,128 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Rurouni Kenshin
1,056 votes
9
— Superb
75%
Ajin
905 votes
8
— Great
73%
Accel World
689 votes
8
— Great
80%
Golden Boy
682 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Æon Flux
322 votes
8
— Great
71%
Kingdom Hospital
243 votes
7
— Good
59%
Kanokon
118 votes
7
— Good
69%
The Mists of Avalon
115 votes
2
— Terrible
73%
X
111 votes
7
— Good
62%
H+
99 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup