Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Aronymous
0
Followers
0
Following
Málaga, Andalusia
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
320
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,967 votes
6
— Fair
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,993 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,959 votes
9
— Superb
73%
I, Robot
20,879 votes
5
— Meh
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,673 votes
9
— Superb
67%
X-Men Origins: Wolverine
20,302 votes
5
— Meh
76%
Nobody
19,990 votes
9
— Superb
74%
Independence Day
19,979 votes
6
— Fair
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,875 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Elysium
19,827 votes
4
— Poor
74%
American Sniper
19,771 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,504 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
19,466 votes
9
— Superb
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,357 votes
6
— Fair
74%
Bullet Train
19,069 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Braveheart
19,054 votes
8
— Great
77%
Taken
18,975 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,833 votes
9
— Superb
67%
Terminator Genisys
18,517 votes
6
— Fair
74%
No Time to Die
18,428 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,544 votes
8
— Great
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,473 votes
5
— Meh
79%
Hot Fuzz
17,396 votes
9
— Superb
62%
2012
17,250 votes
7
— Good
70%
Men in Black 3
17,204 votes
8
— Great
77%
Indiana Jones and the Temple of Doom
17,077 votes
6
— Fair
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,714 votes
7
— Good
73%
The Mummy
16,694 votes
7
— Good
75%
Creed
16,574 votes
6
— Fair
63%
The Meg
16,524 votes
5
— Meh
67%
Hancock
16,281 votes
4
— Poor
74%
Constantine
15,852 votes
8
— Great
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,851 votes
4
— Poor
65%
San Andreas
15,817 votes
5
— Meh
68%
Rampage
15,722 votes
8
— Great
68%
Men in Black II
15,695 votes
7
— Good
66%
xXx: Return of Xander Cage
15,456 votes
7
— Good
68%
Godzilla vs. Kong
15,442 votes
7
— Good
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,384 votes
8
— Great
71%
Chappie
15,250 votes
3
— Bad
69%
The Lost World: Jurassic Park
15,137 votes
6
— Fair
63%
Pixels
14,981 votes
4
— Poor
64%
Men in Black: International
14,878 votes
4
— Poor
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,586 votes
7
— Good
60%
Fantastic Four
14,517 votes
7
— Good
66%
2 Fast 2 Furious
14,412 votes
7
— Good
68%
Quantum of Solace
14,196 votes
7
— Good
64%
Geostorm
14,194 votes
7
— Good
63%
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
14,126 votes
6
— Fair
83%
Oldboy
13,898 votes
6
— Fair
53%
Fantastic Four
13,794 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
The Tomorrow War
13,763 votes
6
— Fair
55%
Green Lantern
13,757 votes
6
— Fair
75%
Megamind
13,678 votes
8
— Great
62%
Jurassic World Dominion
13,672 votes
5
— Meh
72%
The Beekeeper
13,569 votes
6
— Fair
64%
RoboCop
13,525 votes
4
— Poor
60%
Jupiter Ascending
13,274 votes
5
— Meh
73%
Real Steel
13,182 votes
7
— Good
64%
Gods of Egypt
13,177 votes
6
— Fair
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch