Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Natasha Costa
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
170
movies
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,851 votes
7
— Good
71%
Vanilla Sky
6,992 votes
7
— Good
70%
The Lovely Bones
4,963 votes
7
— Good
70%
Death Becomes Her
3,818 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,670 votes
7
— Good
70%
Scooby-Doo! and the Legend of the Vampire
359 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
20,427 votes
7
— Good
70%
The Uninvited
281 votes
8
— Great
70%
Mary Poppins Returns
6,100 votes
7
— Good
70%
Jungle Cruise
13,290 votes
7
— Good
70%
Cinderella
398 votes
7
— Good
69%
Over the Moon
2,013 votes
7
— Good
69%
Space Jam
9,655 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
36,386 votes
7
— Good
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,636 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,940 votes
7
— Good
68%
Noelle
2,207 votes
7
— Good
68%
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
8,394 votes
7
— Good
68%
13 Going on 30
6,008 votes
6
— Fair
68%
Ted
22,745 votes
7
— Good
68%
Night at the Museum
13,867 votes
7
— Good
67%
Alice in Wonderland
16,969 votes
7
— Good
67%
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
7,043 votes
7
— Good
67%
Freaky Friday
4,727 votes
8
— Great
67%
Shrek Forever After
10,646 votes
7
— Good
67%
Hancock
16,279 votes
7
— Good
67%
Casper
5,757 votes
7
— Good
66%
Ted 2
12,626 votes
6
— Fair
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,735 votes
8
— Great
65%
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
5,281 votes
6
— Fair
65%
Shrek the Third
13,672 votes
6
— Fair
65%
The Sorcerer's Apprentice
7,341 votes
6
— Fair
64%
17 Again
5,978 votes
7
— Good
64%
Suicide Squad
59,521 votes
7
— Good
64%
Click
10,702 votes
7
— Good
64%
Isn't It Romantic
5,265 votes
7
— Good
64%
The Golden Compass
5,899 votes
7
— Good
64%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
10,350 votes
6
— Fair
63%
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
10,646 votes
5
— Meh
63%
The Mortal Instruments: City of Bones
6,224 votes
5
— Meh
62%
Mirror Mirror
3,268 votes
6
— Fair
62%
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed
3,285 votes
6
— Fair
62%
Just My Luck
1,857 votes
7
— Good
60%
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
9,934 votes
1
— Weak Sauce :(
60%
The Twilight Saga: Eclipse
10,482 votes
1
— Weak Sauce :(
59%
Wonder Woman 1984
18,491 votes
8
— Great
58%
Twilight
16,489 votes
5
— Meh
58%
The Twilight Saga: New Moon
10,965 votes
2
— Terrible
57%
We Can Be Heroes
1,273 votes
7
— Good
55%
Daredevil
8,292 votes
5
— Meh
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch