Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Chris Smith
VIP
7
4
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
177
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
79%
Mad Max: Fury Road
47,863 votes
9
— Superb
78%
Kingsman: The Secret Service
41,621 votes
9
— Superb
79%
Edge of Tomorrow
39,959 votes
9
— Superb
85%
Gladiator
33,739 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
33,473 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
32,893 votes
9
— Superb
77%
The Accountant
31,286 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dunkirk
30,904 votes
9
— Superb
71%
World War Z
30,235 votes
8
— Great
75%
Gravity
30,221 votes
8
— Great
83%
The Prestige
30,103 votes
9
— Superb
88%
The Godfather
29,202 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Amazing Spider-Man
28,760 votes
8
— Great
81%
Kill Bill: Vol. 1
28,454 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,782 votes
8
— Great
81%
Top Gun: Maverick
26,095 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Departed
25,954 votes
9
— Superb
81%
The Fifth Element
24,252 votes
9
— Superb
74%
The Hitman's Bodyguard
23,848 votes
8
— Great
77%
Star Trek Into Darkness
23,606 votes
9
— Superb
80%
Star Trek
23,530 votes
9
— Superb
80%
Oppenheimer
23,093 votes
9
— Superb
80%
The Bourne Identity
22,861 votes
9
— Superb
88%
Schindler's List
21,488 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,993 votes
8
— Great
82%
Green Book
19,632 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ford v Ferrari
19,466 votes
9
— Superb
77%
Fury
19,253 votes
9
— Superb
77%
Taken
18,973 votes
9
— Superb
87%
The Godfather: Part II
18,383 votes
9
— Superb
78%
The Bourne Supremacy
17,796 votes
9
— Superb
69%
London Has Fallen
17,690 votes
9
— Superb
75%
Source Code
17,219 votes
7
— Good
83%
Scarface
16,668 votes
9
— Superb
71%
Fast & Furious 6
16,303 votes
8
— Great
74%
Fast Five
15,318 votes
8
— Great
70%
Ender's Game
15,179 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Bridge of Spies
14,881 votes
8
— Great
83%
Oldboy
13,898 votes
5
— Meh
73%
Troy
12,946 votes
7
— Good
70%
Contagion
12,912 votes
9
— Superb
73%
Easy A
12,255 votes
7
— Good
71%
Super 8
11,670 votes
9
— Superb
78%
Training Day
10,280 votes
7
— Good
75%
The Town
9,887 votes
6
— Fair
73%
Killers of the Flower Moon
8,922 votes
9
— Superb
70%
The Heat
8,790 votes
7
— Good
64%
Leave the World Behind
8,364 votes
8
— Great
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,304 votes
6
— Fair
76%
The Whale
8,045 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Twisters
7,770 votes
9
— Superb
76%
The NeverEnding Story
7,346 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Unforgiven
7,170 votes
7
— Good
77%
Moulin Rouge!
6,821 votes
9
— Superb
68%
Dune
6,572 votes
9
— Superb
62%
Argylle
6,569 votes
8
— Great
63%
Napoleon
6,453 votes
9
— Superb
80%
The Sound of Music
6,149 votes
9
— Superb
77%
The Holdovers
5,837 votes
9
— Superb
76%
Another Round
5,737 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z