Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Cybyst Cybyst
VIP
2
0
Followers
0
Following
Burleson, Texas
67
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
93
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
65%
First Knight
1,594 votes
7
— Good
61%
Inheritance
1,591 votes
7
— Good
63%
Black Death
1,508 votes
6
— Fair
66%
Forsaken
1,455 votes
7
— Good
65%
Medieval
1,175 votes
6
— Fair
58%
Dual
1,187 votes
5
— Meh
71%
Birth of the Dragon
1,056 votes
7
— Good
67%
Kill Boksoon
897 votes
5
— Meh
66%
Sniper: Ghost Shooter
883 votes
6
— Fair
68%
Blue Thunder
842 votes
7
— Good
56%
Sentinelle
895 votes
6
— Fair
75%
Rurouni Kenshin: The Beginning
707 votes
7
— Good
61%
Warriors of Future
681 votes
5
— Meh
55%
Rubikon
698 votes
4
— Poor
58%
Transfusion
604 votes
6
— Fair
62%
On a Wing and a Prayer
513 votes
3
— Bad
67%
The Baker
431 votes
6
— Fair
61%
Runaway
417 votes
7
— Good
45%
Dragon Wars: D-War
483 votes
4
— Poor
66%
New Order
354 votes
5
— Meh
63%
Robert the Bruce
345 votes
7
— Good
67%
Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen
332 votes
6
— Fair
60%
The Contractor
352 votes
6
— Fair
59%
The Unthinkable
329 votes
6
— Fair
60%
Trading Paint
279 votes
5
— Meh
67%
Big Brother
228 votes
6
— Fair
54%
Quasi
252 votes
6
— Fair
58%
She Will
223 votes
4
— Poor
56%
Entangled
159 votes
8
— Great
61%
Diverge
107 votes
5
— Meh
63%
Furies
94 votes
6
— Fair
49%
Search and Destroy
41 votes
5
— Meh
45%
Warriors of the Wasteland
2 votes
4
— Poor
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch