Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
MISH
15
Followers
18
Following
Germany
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
348
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
68%
The Idea of You
2,769 votes
6
— Fair
75%
Riders of Justice
2,746 votes
8
— Great
67%
Totally Killer
2,721 votes
5
— Meh
63%
The Five-Year Engagement
2,680 votes
4
— Poor
45%
Sharknado
2,664 votes
1
— Weak Sauce :(
67%
Love Hard
2,636 votes
4
— Poor
66%
To All the Boys: P.S. I Still Love You
2,631 votes
6
— Fair
59%
Willy's Wonderland
2,572 votes
6
— Fair
69%
Happiest Season
2,536 votes
7
— Good
62%
Sierra Burgess Is a Loser
2,513 votes
5
— Meh
70%
Bottoms
2,464 votes
8
— Great
68%
The Art of Self-Defense
2,443 votes
7
— Good
72%
The Half of It
2,390 votes
6
— Fair
79%
Pride
2,330 votes
8
— Great
69%
Waiting...
2,316 votes
4
— Poor
59%
Mom and Dad
2,307 votes
6
— Fair
67%
We Are Your Friends
2,306 votes
4
— Poor
73%
Ghost World
2,279 votes
6
— Fair
63%
The Kissing Booth 2
2,248 votes
2
— Terrible
69%
They Cloned Tyrone
2,229 votes
7
— Good
67%
Do Revenge
2,169 votes
7
— Good
68%
The Kids Are All Right
2,125 votes
8
— Great
74%
Red, White & Royal Blue
2,114 votes
6
— Fair
64%
Yes Day
2,096 votes
5
— Meh
61%
Little Evil
2,080 votes
4
— Poor
63%
Between Two Ferns: The Movie
2,013 votes
5
— Meh
64%
Our Idiot Brother
1,960 votes
7
— Good
64%
The Lovebirds
1,953 votes
6
— Fair
70%
Dumplin'
1,919 votes
8
— Great
68%
To All the Boys: Always and Forever
1,798 votes
6
— Fair
76%
One Cut of the Dead
1,689 votes
9
— Superb
67%
Alex Strangelove
1,626 votes
5
— Meh
68%
Little Monsters
1,548 votes
7
— Good
59%
Eight Legged Freaks
1,547 votes
4
— Poor
61%
I Give It a Year
1,439 votes
4
— Poor
62%
Yes, God, Yes
1,386 votes
6
— Fair
66%
Bros
1,380 votes
5
— Meh
70%
Tallulah
1,365 votes
6
— Fair
62%
Come to Daddy
1,354 votes
7
— Good
67%
Someone Great
1,338 votes
7
— Good
62%
Unicorn Store
1,305 votes
7
— Good
56%
He's All That
1,272 votes
5
— Meh
63%
Love, Guaranteed
1,095 votes
5
— Meh
77%
Adam's Apples
1,091 votes
7
— Good
66%
It's a Boy Girl Thing
1,048 votes
6
— Fair
63%
Psycho Goreman
996 votes
7
— Good
73%
Handsome Devil
924 votes
7
— Good
52%
Nobody Sleeps in the Woods Tonight
903 votes
4
— Poor
67%
Extra Ordinary
870 votes
7
— Good
73%
Muppet Treasure Island
866 votes
6
— Fair
67%
Cheap Thrills
839 votes
7
— Good
64%
Bring It On: All or Nothing
826 votes
5
— Meh
80%
Sanjuro
739 votes
8
— Great
73%
Beyond the Infinite Two Minutes
722 votes
7
— Good
74%
One Piece Film: GOLD
701 votes
7
— Good
74%
Extreme Job
693 votes
7
— Good
71%
The Good Boss
685 votes
7
— Good
60%
In Fabric
676 votes
6
— Fair
64%
Vampire's Kiss
672 votes
6
— Fair
83%
The Disappearance of Haruhi Suzumiya
663 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch