Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
MISH
15
Followers
18
Following
Germany
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
348
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
72%
I'm a Cyborg, but That's OK
661 votes
7
— Good
75%
Invader Zim: Enter the Florpus
658 votes
7
— Good
69%
Bloody Hell
654 votes
6
— Fair
72%
Broker
642 votes
8
— Great
64%
Choke
637 votes
5
— Meh
68%
One Piece: The Movie
635 votes
6
— Fair
68%
Isi & Ossi
629 votes
5
— Meh
63%
Basket Case
603 votes
7
— Good
61%
Incoming
580 votes
6
— Fair
60%
Wetlands
563 votes
6
— Fair
54%
Oh, Ramona!
534 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Your Christmas or Mine?
516 votes
5
— Meh
65%
Get Duked!
514 votes
7
— Good
77%
Little Witch Academia
511 votes
8
— Great
71%
The Perfect Secret
499 votes
5
— Meh
69%
100 Things
494 votes
6
— Fair
60%
The Greasy Strangler
483 votes
2
— Terrible
59%
Yummy
453 votes
6
— Fair
74%
The Green Butchers
445 votes
6
— Fair
65%
Turkish for Beginners
434 votes
3
— Bad
70%
How About Adolf?
422 votes
7
— Good
63%
Take Me
410 votes
6
— Fair
74%
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret Island
405 votes
8
— Great
68%
First Love
405 votes
9
— Superb
66%
Men & Chicken
368 votes
5
— Meh
75%
Dinner in America
354 votes
8
— Great
75%
Little Witch Academia: The Enchanted Parade
340 votes
7
— Good
72%
25 km/h
339 votes
8
— Great
61%
Fried Barry
220 votes
5
— Meh
63%
Nightlife
219 votes
4
— Poor
79%
The Punch Bowl
213 votes
6
— Fair
75%
Contra
213 votes
5
— Meh
66%
Pokémon the Movie: Diancie and the Cocoon of Destruction
211 votes
4
— Poor
62%
A Christmas Miracle for Daisy
172 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Golden Kamuy
171 votes
8
— Great
43%
Killer Sofa
170 votes
3
— Bad
68%
Next Door
167 votes
7
— Good
63%
Secret Zoo
149 votes
6
— Fair
64%
Family Affairs
130 votes
5
— Meh
72%
Wunderschön
121 votes
7
— Good
61%
The Cannibal Club
97 votes
6
— Fair
78%
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More Friend
88 votes
9
— Superb
74%
High☆Speed!: Free! Starting Days
86 votes
7
— Good
54%
Dance-Off
57 votes
1
— Weak Sauce :(
67%
The Adventure of Denchu-Kozo
35 votes
5
— Meh
46%
Bubba the Redneck Werewolf
34 votes
3
— Bad
54%
Mustang Island
15 votes
5
— Meh
75%
Der Wunschzettel
4 votes
6
— Fair
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch