Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
RoseLilies
1
Follower
4
Following
Toronto, Ontario
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
90
shows
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
71%
Stitchers
1,092 votes
7
— Good
62%
Nightflyers
1,090 votes
7
— Good
71%
Midnight, Texas
1,090 votes
6
— Fair
77%
Log Horizon
1,085 votes
8
— Great
69%
Emerald City
1,037 votes
8
— Great
65%
The Irregulars
976 votes
6
— Fair
64%
Wu Assassins
913 votes
7
— Good
63%
V Wars
882 votes
7
— Good
72%
Guilty Crown
851 votes
7
— Good
65%
Helstrom
822 votes
8
— Great
75%
Tru Calling
791 votes
6
— Fair
70%
The Outpost
749 votes
8
— Great
77%
The Ancient Magus' Bride
728 votes
8
— Great
75%
Grimgar of Fantasy and Ash
667 votes
9
— Superb
69%
The Frankenstein Chronicles
603 votes
7
— Good
68%
The Imperfects
549 votes
8
— Great
63%
Vixen
510 votes
7
— Good
72%
Constantine: City of Demons
372 votes
7
— Good
56%
Osmosis
339 votes
6
— Fair
77%
Vision of Escaflowne
330 votes
8
— Great
58%
Monsterland
223 votes
6
— Fair
67%
Supernatural: The Animation
172 votes
6
— Fair
71%
Record of Lodoss War
146 votes
7
— Good
63%
Freedom Fighters: The Ray
141 votes
7
— Good
68%
Sunday Without God
130 votes
6
— Fair
62%
Granblue Fantasy The Animation
128 votes
7
— Good
73%
Ruby Gloom
43 votes
8
— Great
61%
Rune Soldier
32 votes
8
— Great
73%
JourneyQuest
29 votes
8
— Great
67%
Relics and Rarities
7 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch