Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Cristian Garcia
2
Followers
2
Following
Rosario
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
199
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
72%
Hannibal
8,374 votes
4
— Poor
76%
The Whale
8,045 votes
6
— Fair
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,884 votes
7
— Good
85%
Grave of the Fireflies
7,498 votes
7
— Good
64%
The Karate Kid
8,479 votes
5
— Meh
64%
Leave the World Behind
8,366 votes
4
— Poor
69%
Black Mirror: Bandersnatch
7,877 votes
6
— Fair
63%
Exodus: Gods and Kings
7,905 votes
3
— Bad
65%
The Little Things
7,331 votes
4
— Poor
74%
Okja
6,592 votes
6
— Fair
81%
The Father
6,080 votes
9
— Superb
69%
The Gift
6,505 votes
4
— Poor
69%
Nightmare Alley
6,510 votes
5
— Meh
77%
The Trial of the Chicago 7
6,077 votes
5
— Meh
72%
Nomadland
6,290 votes
5
— Meh
63%
Napoleon
6,453 votes
5
— Meh
77%
Dark Waters
5,802 votes
7
— Good
69%
Triangle of Sadness
6,102 votes
4
— Poor
69%
Batman: The Killing Joke
5,953 votes
7
— Good
85%
A Silent Voice: The Movie
5,297 votes
7
— Good
77%
King Richard
5,371 votes
4
— Poor
67%
I Care a Lot
5,731 votes
4
— Poor
64%
The Guilty
5,767 votes
3
— Bad
69%
The Devil All the Time
5,493 votes
4
— Poor
65%
Jobs
5,695 votes
2
— Terrible
65%
Don't Worry Darling
5,563 votes
8
— Great
72%
Primer
5,199 votes
8
— Great
78%
Rosemary's Baby
4,842 votes
6
— Fair
66%
High School Musical
5,177 votes
6
— Fair
77%
Sound of Metal
4,693 votes
6
— Fair
75%
Roma
4,735 votes
5
— Meh
62%
Victor Frankenstein
5,191 votes
3
— Bad
70%
Creed III
4,856 votes
6
— Fair
67%
Babe
4,792 votes
5
— Meh
75%
Guillermo del Toro's Pinocchio
4,501 votes
7
— Good
62%
Asteroid City
4,937 votes
3
— Bad
71%
The French Dispatch
4,507 votes
4
— Poor
72%
A Beautiful Day in the Neighborhood
4,275 votes
6
— Fair
76%
Coach Carter
4,080 votes
6
— Fair
79%
Weathering with You
3,565 votes
6
— Fair
77%
Billy Elliot
3,572 votes
5
— Meh
76%
tick, tick... BOOM!
3,483 votes
6
— Fair
75%
Green Street Hooligans
3,365 votes
6
— Fair
70%
To Catch a Killer
3,458 votes
4
— Poor
60%
The Silence
3,707 votes
3
— Bad
58%
10,000 BC
3,758 votes
3
— Bad
77%
42
3,221 votes
6
— Fair
74%
5 Centimeters per Second
3,285 votes
6
— Fair
78%
RRR
3,078 votes
8
— Great
83%
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion
2,824 votes
6
— Fair
74%
Jacob's Ladder
2,981 votes
5
— Meh
79%
Suzume
2,827 votes
6
— Fair
84%
Bo Burnham: Inside
2,713 votes
7
— Good
67%
Climax
2,641 votes
8
— Great
73%
The Report
2,419 votes
6
— Fair
82%
Pink Floyd: The Wall
2,280 votes
9
— Superb
78%
Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone
2,200 votes
6
— Fair
72%
Enter the Void
2,198 votes
7
— Good
81%
Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance
2,019 votes
7
— Good
69%
All the Bright Places
2,070 votes
5
— Meh
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch