Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Glen VanDerHart
VIP
7
1
Follower
3
Following
Mona Vale, NSW Australia
62
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
131
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
70%
Mary Poppins Returns
6,100 votes
7
— Good
71%
Whiskey Tango Foxtrot
6,017 votes
7
— Good
66%
Snatched
6,233 votes
7
— Good
76%
Sing 2
5,666 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Spies in Disguise
5,419 votes
9
— Superb
67%
The House
5,482 votes
7
— Good
66%
The Change-Up
5,403 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Bad Guys
5,031 votes
9
— Superb
64%
Isn't It Romantic
5,265 votes
7
— Good
57%
Space Jam: A New Legacy
5,563 votes
9
— Superb
66%
The Addams Family
5,123 votes
9
— Superb
75%
Abominable
4,798 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Monster Trucks
4,811 votes
7
— Good
72%
ParaNorman
4,736 votes
9
— Superb
65%
This Is 40
4,956 votes
7
— Good
72%
Smallfoot
4,626 votes
9
— Superb
76%
Ballerina
4,224 votes
8
— Great
69%
Overboard
4,378 votes
8
— Great
72%
Trolls World Tour
4,049 votes
7
— Good
67%
Scoob!
4,075 votes
9
— Superb
68%
Life of the Party
3,865 votes
10
— Totally Ninja!
70%
My Spy
3,670 votes
9
— Superb
67%
Super Troopers 2
3,226 votes
4
— Poor
69%
Emma.
2,985 votes
7
— Good
64%
The Happytime Murders
2,974 votes
7
— Good
68%
Marry Me
2,826 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Jexi
2,883 votes
8
— Great
68%
Vacation Friends
2,766 votes
7
— Good
68%
The Boss Baby: Family Business
2,706 votes
9
— Superb
71%
Boo! A Madea Halloween
2,546 votes
8
— Great
69%
Lady and the Tramp
2,429 votes
8
— Great
67%
Father Figures
2,431 votes
8
— Great
68%
Noelle
2,207 votes
9
— Superb
64%
Naked
2,216 votes
9
— Superb
64%
The Addams Family 2
2,134 votes
8
— Great
67%
Clifford the Big Red Dog
1,875 votes
9
— Superb
64%
Playing with Fire
1,876 votes
8
— Great
57%
The Ice Age Adventures of Buck Wild
1,924 votes
8
— Great
69%
The Willoughbys
1,692 votes
9
— Superb
58%
Cinderella
1,810 votes
8
— Great
67%
The Hating Game
1,617 votes
8
— Great
64%
The Knight Before Christmas
1,597 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Absolutely Fabulous: The Movie
1,515 votes
8
— Great
65%
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul
1,494 votes
7
— Good
69%
Peter Rabbit 2: The Runaway
1,377 votes
9
— Superb
70%
Vivo
1,322 votes
8
— Great
73%
The Man Who Invented Christmas
1,275 votes
7
— Good
64%
Guess Who
1,273 votes
8
— Great
62%
The Prom
1,219 votes
9
— Superb
73%
Red Shoes and the Seven Dwarfs
919 votes
9
— Superb
70%
Back to the Outback
900 votes
9
— Superb
58%
The Last Mercenary
908 votes
8
— Great
67%
Stargirl
710 votes
8
— Great
68%
Ideal Home
643 votes
9
— Superb
51%
The Munsters
723 votes
6
— Fair
67%
Show Dogs
476 votes
8
— Great
65%
Hooking Up
367 votes
7
— Good
75%
The Good Witch's Garden
276 votes
9
— Superb
69%
Queen Bees
269 votes
9
— Superb
71%
Next Stop, Christmas
229 votes
9
— Superb
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch