Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Hadley Dawson
VIP
2
0
Followers
0
Following
Republic, Missouri
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
365
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
7
72%
Mamma Mia! Here We Go Again
5,750 votes
8
— Great
75%
The Book of Life
5,619 votes
6
— Fair
66%
Renfield
5,942 votes
7
— Good
70%
Popstar: Never Stop Never Stopping
5,683 votes
7
— Good
70%
Love & Other Drugs
5,663 votes
5
— Meh
71%
The Peanuts Movie
5,573 votes
7
— Good
63%
Identity Thief
5,910 votes
4
— Poor
73%
Spies in Disguise
5,419 votes
7
— Good
75%
Christopher Robin
5,328 votes
5
— Meh
73%
Fighting with My Family
5,386 votes
4
— Poor
68%
The DUFF
5,535 votes
5
— Meh
57%
Dumb and Dumber To
6,020 votes
3
— Bad
67%
Ride Along
5,531 votes
6
— Fair
68%
Keanu
5,400 votes
6
— Fair
73%
The Croods: A New Age
5,105 votes
6
— Fair
73%
The Bad Guys
5,031 votes
8
— Great
67%
The Night Before
5,232 votes
7
— Good
70%
Last Vegas
5,075 votes
2
— Terrible
64%
Isn't It Romantic
5,265 votes
4
— Poor
57%
Space Jam: A New Legacy
5,565 votes
3
— Bad
66%
The Addams Family
5,123 votes
7
— Good
76%
Me and Earl and the Dying Girl
4,724 votes
3
— Bad
70%
Sorry to Bother You
4,896 votes
4
— Poor
72%
Smallfoot
4,626 votes
6
— Fair
69%
Mother's Day
4,725 votes
5
— Meh
67%
Freaky Friday
4,728 votes
6
— Fair
67%
Table 19
4,518 votes
7
— Good
71%
My Big Fat Greek Wedding 2
4,374 votes
4
— Poor
69%
Overboard
4,379 votes
6
— Fair
77%
The Peanut Butter Falcon
4,103 votes
8
— Great
63%
Magic Mike
4,548 votes
7
— Good
74%
Dope
4,152 votes
7
— Good
74%
Arthur Christmas
4,118 votes
9
— Superb
73%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
3,957 votes
5
— Meh
75%
The Upside
3,883 votes
5
— Meh
75%
American Fiction
3,879 votes
7
— Good
67%
Scoob!
4,075 votes
7
— Good
72%
It's Kind of a Funny Story
3,918 votes
6
— Fair
68%
Life of the Party
3,865 votes
7
— Good
71%
The Angry Birds Movie 2
3,780 votes
5
— Meh
69%
My Big Fat Greek Wedding
3,793 votes
7
— Good
70%
Life As We Know It
3,730 votes
6
— Fair
72%
Migration
3,652 votes
6
— Fair
71%
The Lego Ninjago Movie
3,660 votes
7
— Good
63%
Mr. Popper's Penguins
3,846 votes
5
— Meh
70%
Battle of the Sexes
3,577 votes
8
— Great
61%
Aloha
3,843 votes
5
— Meh
60%
Hot Pursuit
3,821 votes
3
— Bad
73%
Barbershop: The Next Cut
3,412 votes
4
— Poor
67%
Home Again
3,502 votes
7
— Good
70%
DC League of Super-Pets
3,405 votes
5
— Meh
74%
Ron's Gone Wrong
3,257 votes
8
— Great
64%
Magic Mike XXL
3,465 votes
6
— Fair
67%
Ricky Stanicky
3,331 votes
7
— Good
66%
Hocus Pocus 2
3,323 votes
5
— Meh
71%
Florence Foster Jenkins
3,142 votes
7
— Good
71%
The Dressmaker
3,123 votes
8
— Great
62%
Mirror Mirror
3,268 votes
6
— Fair
66%
What Men Want
3,172 votes
5
— Meh
73%
BlackBerry
2,957 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
7
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch