Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
juracv
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Adventure
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
212
movies
Adventure
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
66%
Johnny English
6,238 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Tron
5,773 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Chaos Walking
5,667 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Call of the Wild
5,101 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Fountain
4,638 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Team America: World Police
4,365 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Conan the Barbarian
4,234 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Star Trek: Generations
4,186 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Shanghai Noon
4,061 votes
6
— Fair
63%
Bill & Ted Face the Music
3,986 votes
8
— Great
61%
Beowulf
3,925 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Stowaway
3,852 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Conan the Barbarian
3,841 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Spy Who Loved Me
3,784 votes
6
— Fair
58%
10,000 BC
3,758 votes
4
— Poor
65%
The Time Machine
3,458 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Sky High
3,359 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Imaginarium of Doctor Parnassus
3,314 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Shanghai Knights
3,295 votes
6
— Fair
61%
The Brothers Grimm
3,249 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Thunder Force
3,114 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Peninsula
3,068 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Final Fantasy: The Spirits Within
2,903 votes
10
— Totally Ninja!
70%
City of Ember
2,878 votes
10
— Totally Ninja!
62%
The Pink Panther
2,833 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Aeronauts
2,682 votes
10
— Totally Ninja!
30%
Dragonball Evolution
2,531 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Magnificent Seven
2,525 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Land of the Lost
2,426 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Way Back
2,365 votes
8
— Great
66%
Sex Drive
2,290 votes
10
— Totally Ninja!
75%
House of Flying Daggers
2,190 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Brotherhood of the Wolf
2,136 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Sky Captain and the World of Tomorrow
2,111 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Agora
2,069 votes
5
— Meh
69%
Flash Gordon
2,046 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Rocketeer
1,905 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Physician
1,837 votes
10
— Totally Ninja!
42%
Cosmic Sin
1,809 votes
3
— Bad
56%
Meet Dave
1,784 votes
10
— Totally Ninja!
67%
A Walk in the Woods
1,739 votes
5
— Meh
62%
Timeline
1,635 votes
10
— Totally Ninja!
60%
The Courier
1,502 votes
5
— Meh
71%
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared
1,463 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Excalibur
1,459 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The General
1,402 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Adventures of Baron Munchausen
1,289 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Primal
1,277 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Mission
1,243 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Barbarella
1,237 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Starship Troopers 3: Marauder
1,199 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Welcome to the Punch
1,182 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Iron Mask
1,042 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Pathfinder
1,000 votes
6
— Fair
65%
Day Watch
991 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Casanova
979 votes
10
— Totally Ninja!
48%
Dungeons & Dragons
953 votes
10
— Totally Ninja!
52%
Vanquish
863 votes
5
— Meh
65%
1492: Conquest of Paradise
801 votes
5
— Meh
59%
Vanguard
798 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch