Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Laura
0
Followers
0
Following
Italy
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Crime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
222
movies
Crime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
64%
RoboCop
13,527 votes
5
— Meh
66%
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
13,488 votes
4
— Poor
69%
Ocean's Twelve
12,719 votes
8
— Great
70%
Horrible Bosses
12,718 votes
6
— Fair
74%
Batman
12,414 votes
8
— Great
69%
Wanted
12,021 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,909 votes
8
— Great
71%
Ocean's Thirteen
11,331 votes
9
— Superb
61%
F9
11,096 votes
6
— Fair
73%
Rush Hour
10,690 votes
6
— Fair
72%
The Italian Job
10,612 votes
6
— Fair
76%
Patriots Day
10,602 votes
8
— Great
72%
Sicario: Day of the Soldado
10,173 votes
8
— Great
71%
RED 2
10,000 votes
8
— Great
75%
Molly's Game
9,994 votes
7
— Good
75%
The Town
9,889 votes
7
— Good
61%
Army of the Dead
9,882 votes
7
— Good
65%
Death on the Nile
9,794 votes
6
— Fair
74%
Den of Thieves
9,724 votes
7
— Good
71%
A Simple Favor
9,649 votes
7
— Good
78%
Lethal Weapon
9,593 votes
7
— Good
74%
From Dusk Till Dawn
9,543 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Hitman: Agent 47
9,074 votes
6
— Fair
73%
Killers of the Flower Moon
8,924 votes
7
— Good
77%
Who Framed Roger Rabbit
8,890 votes
9
— Superb
81%
Stand by Me
8,824 votes
8
— Great
70%
The Heat
8,791 votes
7
— Good
64%
Fast X
8,707 votes
6
— Fair
72%
Bad Times at the El Royale
8,562 votes
8
— Great
72%
Hannibal
8,374 votes
6
— Fair
75%
Promising Young Woman
8,277 votes
7
— Good
70%
Legend
8,179 votes
7
— Good
78%
Lucky Number Slevin
8,092 votes
9
— Superb
56%
Batman Forever
8,068 votes
8
— Great
77%
Mystic River
8,038 votes
8
— Great
68%
Black Mass
8,019 votes
8
— Great
71%
Rush Hour 2
7,916 votes
6
— Fair
70%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,905 votes
6
— Fair
67%
Triple 9
7,887 votes
7
— Good
70%
21
7,879 votes
6
— Fair
68%
Ace Ventura: When Nature Calls
7,390 votes
9
— Superb
66%
Triple Frontier
7,329 votes
7
— Good
79%
The Boondock Saints
7,226 votes
6
— Fair
65%
Saw III
7,217 votes
6
— Fair
66%
Sin City: A Dame to Kill For
7,043 votes
6
— Fair
66%
Hustlers
6,874 votes
7
— Good
75%
Lethal Weapon 2
6,834 votes
6
— Fair
76%
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
6,793 votes
5
— Meh
62%
Hail, Caesar!
6,638 votes
6
— Fair
75%
Gone Baby Gone
6,623 votes
7
— Good
72%
Insomnia
6,514 votes
6
— Fair
69%
Nightmare Alley
6,511 votes
5
— Meh
66%
A Haunting in Venice
6,414 votes
7
— Good
70%
Widows
6,296 votes
7
— Good
77%
Falling Down
6,258 votes
7
— Good
68%
White Chicks
6,186 votes
7
— Good
70%
Panic Room
6,167 votes
7
— Good
64%
The Hustle
6,145 votes
6
— Fair
67%
Rush Hour 3
6,091 votes
6
— Fair
63%
Saw IV
6,089 votes
6
— Fair
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch