Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Albert
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
192
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,359 votes
3
— Bad
70%
Ender's Game
15,182 votes
7
— Good
66%
Allegiant
15,114 votes
6
— Fair
63%
Pixels
14,982 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Power Rangers
14,971 votes
2
— Terrible
61%
The 5th Wave
14,423 votes
4
— Poor
78%
Children of Men
14,101 votes
9
— Superb
64%
Pacific Rim: Uprising
14,087 votes
3
— Bad
71%
Spy
13,941 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
Mechanic: Resurrection
13,892 votes
3
— Bad
53%
Fantastic Four
13,796 votes
4
— Poor
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,733 votes
2
— Terrible
64%
RoboCop
13,527 votes
5
— Meh
60%
Jupiter Ascending
13,275 votes
5
— Meh
64%
Gods of Egypt
13,177 votes
2
— Terrible
66%
Skyscraper
12,407 votes
4
— Poor
63%
Teenage Mutant Ninja Turtles
12,378 votes
3
— Bad
65%
Gemini Man
12,374 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
Mortal Kombat
12,339 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
What Happened to Monday
12,334 votes
7
— Good
69%
Olympus Has Fallen
12,311 votes
4
— Poor
77%
Total Recall
12,067 votes
7
— Good
66%
Total Recall
12,049 votes
7
— Good
81%
Serenity
11,755 votes
6
— Fair
71%
The World's End
11,708 votes
8
— Great
78%
Blood Diamond
11,674 votes
7
— Good
68%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
11,674 votes
4
— Poor
65%
Terminator Salvation
11,535 votes
7
— Good
65%
Mulan
11,479 votes
4
— Poor
61%
F9
11,096 votes
3
— Bad
66%
The King's Man
10,918 votes
4
— Poor
66%
The Last Witch Hunter
10,900 votes
4
— Poor
66%
Bloodshot
10,745 votes
3
— Bad
63%
Battleship
10,653 votes
3
— Bad
55%
After Earth
10,228 votes
4
— Poor
68%
Riddick
10,142 votes
4
— Poor
68%
Masterminds
10,012 votes
6
— Fair
73%
Allied
9,957 votes
6
— Fair
66%
The Lone Ranger
9,836 votes
5
— Meh
61%
Moonfall
9,668 votes
4
— Poor
73%
Face/Off
9,303 votes
4
— Poor
74%
Pitch Black
8,337 votes
4
— Poor
70%
Death Wish
8,315 votes
5
— Meh
66%
Transformers: Rise of the Beasts
8,286 votes
3
— Bad
66%
Hardcore Henry
8,241 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,906 votes
8
— Great
69%
Self/less
7,400 votes
3
— Bad
59%
Monster Hunter
7,352 votes
3
— Bad
66%
Sin City: A Dame to Kill For
7,043 votes
7
— Good
72%
9
6,931 votes
8
— Great
72%
Midway
6,903 votes
5
— Meh
62%
Charlie's Angels
6,355 votes
4
— Poor
81%
Castle in the Sky
6,224 votes
7
— Good
57%
Zoolander 2
6,185 votes
6
— Fair
65%
Predator 2
6,093 votes
5
— Meh
65%
Jack the Giant Slayer
6,000 votes
4
— Poor
71%
Captain Underpants: The First Epic Movie
5,830 votes
4
— Poor
77%
Planet of the Apes
5,686 votes
6
— Fair
79%
Star Trek II: The Wrath of Khan
5,103 votes
8
— Great
68%
The Family
5,025 votes
6
— Fair
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch