Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Tiago Azevedo
5
Followers
7
Following
Portugal
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Animation
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
87
movies
Animation
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
63%
Bee Movie
8,320 votes
5
— Meh
83%
Klaus
7,790 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Inside Out 2
7,500 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Shark Tale
7,371 votes
7
— Good
69%
The Lorax
7,333 votes
8
— Great
69%
Turbo
7,110 votes
8
— Great
68%
Robots
6,993 votes
7
— Good
69%
Monster House
5,779 votes
7
— Good
57%
Space Jam: A New Legacy
5,563 votes
7
— Good
72%
Peter Rabbit
5,260 votes
7
— Good
66%
Planes
5,065 votes
7
— Good
72%
Smallfoot
4,626 votes
8
— Great
74%
Arthur Christmas
4,118 votes
8
— Great
68%
Surf's Up
3,514 votes
7
— Good
69%
Despicable Me 4
3,384 votes
8
— Great
66%
The Nut Job
2,651 votes
7
— Good
67%
Norm of the North
2,004 votes
6
— Fair
70%
Robinson Crusoe
1,874 votes
7
— Good
80%
Partly Cloudy
1,775 votes
9
— Superb
70%
Ice Age: A Mammoth Christmas
1,518 votes
7
— Good
74%
The Star
1,050 votes
8
— Great
67%
PAW Patrol: The Mighty Movie
861 votes
6
— Fair
68%
Carl's Date
680 votes
7
— Good
74%
Auntie Edna
578 votes
9
— Superb
65%
The Amazing Maurice
520 votes
8
— Great
70%
Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure
365 votes
6
— Fair
34%
Dora and the Fantastical Creatures
5 votes
1
— Weak Sauce :(
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch