Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Tusk
VIP
OG
12
5
Followers
3
Following
Budapest
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
106
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Avengers: Infinity War
57,600 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
50,215 votes
6
— Fair
79%
Thor: Ragnarok
49,900 votes
7
— Good
76%
Black Panther
47,180 votes
5
— Meh
78%
Deadpool 2
42,646 votes
7
— Good
79%
Dune
38,237 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,635 votes
4
— Poor
71%
Captain Marvel
35,897 votes
6
— Fair
70%
Venom
34,381 votes
4
— Poor
76%
Spider-Man: Far From Home
33,950 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
32,181 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,999 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,970 votes
4
— Poor
72%
Ant-Man and the Wasp
30,591 votes
6
— Fair
68%
Ghost in the Shell
26,813 votes
4
— Poor
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,646 votes
5
— Meh
67%
Alien: Covenant
25,546 votes
6
— Fair
69%
Black Widow
24,536 votes
5
— Meh
80%
Oppenheimer
23,089 votes
6
— Fair
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,143 votes
6
— Fair
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,976 votes
6
— Fair
83%
Dune: Part Two
19,922 votes
6
— Fair
64%
Eternals
19,583 votes
3
— Bad
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,831 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,709 votes
7
— Good
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,470 votes
5
— Meh
63%
Dark Phoenix
17,463 votes
3
— Bad
77%
Zack Snyder's Justice League
17,410 votes
5
— Meh
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,986 votes
6
— Fair
75%
Upgrade
15,566 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,351 votes
4
— Poor
72%
The Menu
15,179 votes
6
— Fair
66%
Power Rangers
14,971 votes
4
— Poor
64%
Men in Black: International
14,878 votes
4
— Poor
73%
A Quiet Place Part II
14,768 votes
7
— Good
62%
Jurassic World Dominion
13,672 votes
4
— Poor
72%
The Beekeeper
13,568 votes
6
— Fair
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,987 votes
6
— Fair
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,619 votes
4
— Poor
74%
Furiosa: A Mad Max Saga
11,266 votes
3
— Bad
57%
Morbius
11,064 votes
5
— Meh
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,844 votes
4
— Poor
71%
The Fall Guy
10,109 votes
7
— Good
61%
Army of the Dead
9,879 votes
4
— Poor
75%
Poor Things
9,767 votes
4
— Poor
68%
Civil War
9,689 votes
5
— Meh
66%
No Hard Feelings
9,272 votes
6
— Fair
61%
The Marvels
9,160 votes
5
— Meh
71%
Kingdom of the Planet of the Apes
8,930 votes
6
— Fair
73%
Killers of the Flower Moon
8,920 votes
5
— Meh
69%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
8,579 votes
4
— Poor
64%
Leave the World Behind
8,364 votes
4
— Poor
67%
Road House
7,870 votes
6
— Fair
69%
Twisters
7,758 votes
6
— Fair
66%
Ghostbusters: Frozen Empire
7,627 votes
5
— Meh
59%
The New Mutants
7,575 votes
3
— Bad
66%
Borat Subsequent Moviefilm
7,461 votes
7
— Good
69%
Barbarian
7,434 votes
5
— Meh
74%
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
7,317 votes
7
— Good
74%
Gran Turismo
6,994 votes
6
— Fair
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z