trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Bubs
4
followers
Finland
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
73
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,272 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,503 votes
4
— Poor
91%
Band of Brothers
16,531 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,174 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,144 votes
6
— Fair
89%
Sherlock
47,146 votes
7
— Good
86%
Six Feet Under
5,481 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,087 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,158 votes
8
— Great
85%
Black Books
2,905 votes
3
— Bad
85%
Sons of Anarchy
17,069 votes
8
— Great
85%
Rome
6,776 votes
5
— Meh
85%
Mad Men
11,303 votes
5
— Meh
85%
Twin Peaks
7,671 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,610 votes
8
— Great
85%
Friends
41,360 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,070 votes
5
— Meh
84%
Boardwalk Empire
9,092 votes
7
— Good
84%
Spartacus
11,398 votes
6
— Fair
84%
Dexter
39,025 votes
9
— Superb
84%
Generation Kill
2,369 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,651 votes
9
— Superb
84%
Coupling
1,584 votes
7
— Good
83%
Banshee
7,499 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,298 votes
6
— Fair
82%
Chuck
12,386 votes
7
— Good
82%
Hustle
993 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,259 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,461 votes
7
— Good
82%
Castle
11,665 votes
4
— Poor
82%
24
11,229 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,764 votes
7
— Good
81%
Lost
32,722 votes
7
— Good
80%
Burn Notice
5,379 votes
3
— Bad
80%
The Blacklist
17,790 votes
5
— Meh
80%
Eastbound & Down
2,437 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,577 votes
5
— Meh
79%
Orange Is the New Black
22,963 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,784 votes
8
— Great
79%
Happy Endings
2,700 votes
4
— Poor
79%
The Big Bang Theory
61,006 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,109 votes
9
— Superb
78%
Nikita
4,320 votes
6
— Fair
78%
Jericho
3,259 votes
6
— Fair
78%
True Blood
15,616 votes
5
— Meh
77%
Revenge
7,089 votes
4
— Poor
77%
My Name Is Earl
4,864 votes
5
— Meh
77%
Nurse Jackie
1,511 votes
4
— Poor
76%
Las Vegas
1,140 votes
6
— Fair
76%
Desperate Housewives
5,567 votes
7
— Good
76%
Covert Affairs
2,507 votes
4
— Poor
76%
House of Lies
2,476 votes
5
— Meh
75%
Nashville
1,504 votes
4
— Poor
73%
Harper's Island
1,401 votes
5
— Meh
73%
Sleepy Hollow
5,251 votes
4
— Poor
73%
Cougar Town
2,665 votes
3
— Bad
73%
2 Broke Girls
9,036 votes
3
— Bad
72%
Breakout Kings
1,207 votes
3
— Bad
72%
FlashForward
3,543 votes
6
— Fair
70%
Hotel Babylon
143 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup