trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
faisal
54
followers
Saudi Arabia
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,270 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,502 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,530 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,172 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,170 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Hunter x Hunter
4,713 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,143 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,146 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Haikyu!!
2,032 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,481 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,387 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Oz
3,183 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,157 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,067 votes
8
— Great
85%
Naruto Shippuden
6,738 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,889 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,360 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,107 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,230 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,025 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,248 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,910 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Louie
4,219 votes
10
— Totally Ninja!
82%
One Outs
201 votes
9
— Superb
81%
Entourage
6,062 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,327 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Prison Break
22,764 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,722 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,470 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
80%
The Blacklist
17,790 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
65,783 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,006 votes
9
— Superb
79%
Weeds
8,109 votes
7
— Good
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,392 votes
3
— Bad
78%
The Vampire Diaries
15,453 votes
8
— Great
78%
Ripper Street
1,176 votes
8
— Great
78%
Da Vinci's Demons
5,175 votes
8
— Great
77%
Suburra
738 votes
2
— Terrible
76%
Desperate Housewives
5,567 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,870 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup