Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
1gooth4W
VIP
2
3
Followers
1
Following
gooth4W
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
379
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
87%
The Matrix
63,218 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
57,614 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,058 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Star Wars
42,672 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Get Out
41,975 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Empire Strikes Back
37,694 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Revenant
34,421 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Return of the Jedi
33,867 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Kong: Skull Island
33,555 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Split
33,100 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Blade Runner 2049
32,896 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Ant-Man and the Wasp
30,593 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Blade Runner
27,714 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,648 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Alien: Covenant
25,550 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Sicario
24,382 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Incredibles 2
23,813 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,707 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Shape of Water
22,630 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
22,120 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,944 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Big Short
20,461 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Snowpiercer
19,509 votes
10
— Totally Ninja!
74%
War Dogs
19,381 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Bird Box
19,102 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Star Is Born
19,010 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Snatch
18,427 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Ocean's Eight
17,105 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Unbreakable
16,965 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Equalizer 2
16,802 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Meg
16,524 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Hereditary
16,275 votes
10
— Totally Ninja!
80%
2001: A Space Odyssey
16,149 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,892 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Upgrade
15,571 votes
10
— Totally Ninja!
80%
A Clockwork Orange
15,406 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Witch
13,654 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Moon
13,136 votes
10
— Totally Ninja!
72%
What Happened to Monday
12,334 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Thing
12,198 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The 40 Year Old Virgin
11,672 votes
10
— Totally Ninja!
73%
First Man
10,710 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Alien³
10,703 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Searching
10,577 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Crazy Rich Asians
10,540 votes
10
— Totally Ninja!
60%
The Nun
10,533 votes
10
— Totally Ninja!
77%
What We Do in the Shadows
10,481 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Sicario: Day of the Soldado
10,173 votes
10
— Totally Ninja!
71%
A Simple Favor
9,648 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Babadook
8,992 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Akira
8,777 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Blade: Trinity
8,617 votes
10
— Totally Ninja!
66%
A Cure for Wellness
8,613 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Bad Times at the El Royale
8,562 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Mulholland Drive
8,144 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ghost in the Shell
8,089 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Isle of Dogs
7,975 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Mile 22
7,917 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Eyes Wide Shut
7,847 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Casablanca
7,599 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
5
6
7
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch