Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
2H2D
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
426
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
6
7
8
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,690 votes
8
— Great
72%
Oblivion
22,052 votes
7
— Good
76%
Watchmen
21,401 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,182 votes
9
— Superb
71%
Transformers
21,963 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
21,223 votes
7
— Good
76%
Kung Fu Panda
20,722 votes
8
— Great
73%
I, Robot
20,898 votes
7
— Good
72%
The Suicide Squad
20,980 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
21,260 votes
7
— Good
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,894 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
19,500 votes
9
— Superb
76%
Nobody
20,015 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,459 votes
7
— Good
82%
Braveheart
19,072 votes
8
— Great
74%
Independence Day
20,001 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
19,713 votes
9
— Superb
65%
Spider-Man 3
21,250 votes
6
— Fair
74%
American Sniper
19,789 votes
7
— Good
73%
Furious 7
19,812 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,864 votes
9
— Superb
77%
Taken
18,998 votes
6
— Fair
67%
X-Men Origins: Wolverine
20,318 votes
8
— Great
79%
The Bourne Ultimatum
18,560 votes
8
— Great
74%
Bullet Train
19,103 votes
7
— Good
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,843 votes
6
— Fair
70%
Snowpiercer
19,536 votes
7
— Good
73%
X2
18,671 votes
7
— Good
66%
Godzilla
19,648 votes
6
— Fair
78%
The Bourne Supremacy
17,814 votes
8
— Great
64%
Eternals
19,606 votes
6
— Fair
71%
Atomic Blonde
18,687 votes
5
— Meh
77%
Minority Report
17,929 votes
8
— Great
66%
Transformers: The Last Knight
19,347 votes
7
— Good
75%
The Lego Batman Movie
17,883 votes
7
— Good
79%
Hot Fuzz
17,424 votes
7
— Good
77%
Zack Snyder's Justice League
17,429 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,554 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,604 votes
7
— Good
83%
Scarface
16,694 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
17,353 votes
9
— Superb
73%
Top Gun
17,512 votes
6
— Fair
77%
Indiana Jones and the Temple of Doom
17,089 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,744 votes
7
— Good
78%
The Gentlemen
16,872 votes
9
— Superb
68%
X-Men: The Last Stand
18,003 votes
7
— Good
72%
The Fast and the Furious
17,308 votes
10
— Totally Ninja!
71%
22 Jump Street
17,161 votes
7
— Good
75%
Creed
16,593 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,438 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Mission: Impossible
16,623 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,503 votes
6
— Fair
71%
TRON: Legacy
16,741 votes
7
— Good
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,496 votes
7
— Good
63%
Dark Phoenix
17,478 votes
6
— Fair
71%
Fast & Furious 6
16,324 votes
7
— Good
77%
Sin City
15,578 votes
8
— Great
70%
Mr. & Mrs. Smith
16,361 votes
7
— Good
62%
2012
17,271 votes
5
— Meh
67%
Uncharted
16,485 votes
6
— Fair
1
2
3
4
6
7
8
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch