trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ALhanouf
73
followers
Omicron Persei 8
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
131
movies
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
69%
Space Jam
9,477 votes
5
— Meh
74%
The Princess and the Frog
9,347 votes
9
— Superb
65%
Hansel & Gretel: Witch Hunters
9,321 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Dark Shadows
9,040 votes
8
— Great
62%
R.I.P.D.
8,934 votes
8
— Great
63%
Percy Jackson: Sea of Monsters
8,422 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Daredevil
8,124 votes
7
— Good
76%
Stardust
8,008 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Oz the Great and Powerful
7,996 votes
8
— Great
65%
The Sorcerer's Apprentice
7,247 votes
9
— Superb
72%
Enchanted
7,084 votes
8
— Great
79%
Ponyo
6,716 votes
8
— Great
80%
Kiki's Delivery Service
6,535 votes
5
— Meh
63%
The Mortal Instruments: City of Bones
6,161 votes
7
— Good
81%
Castle in the Sky
6,071 votes
7
— Good
65%
Jack the Giant Slayer
5,934 votes
10
— Totally Ninja!
64%
17 Again
5,845 votes
9
— Superb
71%
Epic
5,426 votes
9
— Superb
81%
Nausicaä of the Valley of the Wind
5,361 votes
8
— Great
61%
Seventh Son
5,243 votes
7
— Good
76%
Stranger Than Fiction
5,115 votes
5
— Meh
67%
Freaky Friday
4,599 votes
7
— Good
78%
The Secret World of Arrietty
4,511 votes
7
— Good
59%
Legion
4,396 votes
5
— Meh
53%
Eragon
4,027 votes
8
— Great
45%
Catwoman
3,981 votes
7
— Good
57%
Conan the Barbarian
3,785 votes
8
— Great
64%
Beautiful Creatures
3,518 votes
8
— Great
78%
The Girl Who Leapt Through Time
3,484 votes
9
— Superb
55%
Gulliver's Travels
3,317 votes
6
— Fair
57%
Drive Angry
3,247 votes
8
— Great
62%
Mirror Mirror
3,225 votes
7
— Good
56%
Season of the Witch
3,210 votes
7
— Good
70%
City of Angels
3,169 votes
7
— Good
74%
The Cat Returns
2,888 votes
8
— Great
82%
Wolf Children
2,789 votes
8
— Great
30%
Dragonball Evolution
2,469 votes
7
— Good
62%
Beastly
2,441 votes
8
— Great
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,425 votes
9
— Superb
67%
Ella Enchanted
2,209 votes
9
— Superb
75%
Secret of the Wings
1,942 votes
8
— Great
65%
Tales from Earthsea
1,811 votes
6
— Fair
59%
The Covenant
1,687 votes
4
— Poor
70%
Penelope
1,645 votes
8
— Great
61%
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant
1,480 votes
8
— Great
71%
Death Note
1,359 votes
9
— Superb
77%
Boruto: Naruto the Movie
1,099 votes
9
— Superb
79%
Hotarubi no Mori e
1,093 votes
9
— Superb
67%
It's a Boy Girl Thing
1,034 votes
9
— Superb
73%
Children Who Chase Lost Voices
918 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Death Note: The Last Name
835 votes
8
— Great
69%
One Piece Film Red
788 votes
1
— Weak Sauce :(
67%
The Brass Teapot
746 votes
7
— Good
65%
The Invisible
694 votes
8
— Great
60%
Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse
530 votes
4
— Poor
54%
Happily N'Ever After
470 votes
8
— Great
74%
A Letter to Momo
448 votes
8
— Great
56%
The Seeker: The Dark Is Rising
431 votes
7
— Good
80%
A Werewolf Boy
408 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Secret of Moonacre
394 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup