Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
ALhanouf
73
Followers
26
Following
Omicron Persei 8
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
140
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
100,258 votes
8
— Great
87%
Haikyu!!
2,143 votes
8
— Great
86%
Goblin
1,575 votes
8
— Great
85%
Oz
3,256 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,865 votes
8
— Great
84%
Vikings
26,118 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,816 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,876 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,328 votes
8
— Great
83%
Suits
24,870 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,674 votes
8
— Great
83%
The Princess' Man
53 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,587 votes
8
— Great
81%
Hell on Wheels
3,849 votes
8
— Great
81%
Kingdom
3,065 votes
8
— Great
81%
Lost
33,521 votes
8
— Great
80%
9-1-1
3,213 votes
8
— Great
80%
Lucifer
17,399 votes
8
— Great
80%
In the Flesh
1,661 votes
8
— Great
80%
Fairy Tail
2,545 votes
8
— Great
80%
Moribito: Guardian of the Spirit
265 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
18,082 votes
8
— Great
80%
Bad Guys
173 votes
8
— Great
80%
Forever
3,936 votes
8
— Great
80%
Toradora!
1,947 votes
8
— Great
79%
My Love from Another Star
856 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,729 votes
8
— Great
79%
InuYasha
1,192 votes
8
— Great
79%
Grey's Anatomy
15,015 votes
8
— Great
79%
Spice and Wolf
652 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,476 votes
8
— Great
79%
New Amsterdam
2,436 votes
8
— Great
78%
The Witcher
20,093 votes
8
— Great
78%
Medcezir
94 votes
8
— Great
78%
Splash Splash Love
243 votes
8
— Great
78%
Altered Carbon
11,471 votes
8
— Great
78%
Durarara!!
930 votes
8
— Great
78%
Who Are You: School 2015
293 votes
8
— Great
78%
Psychopath Diary
114 votes
8
— Great
78%
HANA-KIMI
179 votes
8
— Great
77%
Good Doctor
210 votes
8
— Great
77%
Angel Beats!
1,967 votes
8
— Great
77%
Revenge
7,150 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,898 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,860 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,329 votes
8
— Great
77%
Haven
3,646 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,308 votes
8
— Great
76%
See
4,960 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,428 votes
8
— Great
76%
Legend of the Seeker
2,091 votes
8
— Great
75%
The Bonfire of Destiny
206 votes
8
— Great
75%
Shiki
440 votes
8
— Great
75%
The Future Diary
1,879 votes
8
— Great
75%
Beelzebub
336 votes
8
— Great
75%
The Devil Is a Part-Timer!
1,363 votes
8
— Great
75%
Rookies
26 votes
8
— Great
75%
Tokyo Ghoul
3,594 votes
8
— Great
75%
Switched at Birth
1,418 votes
8
— Great
75%
The Great Doctor
200 votes
8
— Great
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch