trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Amourgirl
VIP
4
9
followers
London
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
114
shows
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
74%
Warrior Nun
2,879 votes
6
— Fair
71%
Fate: The Winx Saga
2,843 votes
7
— Good
77%
A Discovery of Witches
2,659 votes
7
— Good
64%
Invasion
2,430 votes
4
— Poor
76%
Superman & Lois
2,219 votes
5
— Meh
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,216 votes
5
— Meh
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,211 votes
6
— Fair
72%
Archive 81
2,012 votes
6
— Fair
73%
Salem
1,954 votes
7
— Good
72%
Ghost Whisperer
1,906 votes
7
— Good
54%
Batwoman
2,179 votes
1
— Weak Sauce :(
73%
Bodies
1,860 votes
6
— Fair
63%
Another Life
1,962 votes
5
— Meh
70%
The Order
1,733 votes
7
— Good
71%
Stargirl
1,678 votes
6
— Fair
54%
Resident Evil
1,854 votes
3
— Bad
70%
Believe
1,483 votes
7
— Good
75%
Reaper
1,412 votes
7
— Good
83%
Life on Mars
1,321 votes
10
— Totally Ninja!
65%
American Horror Stories
1,225 votes
6
— Fair
70%
Glitch
1,176 votes
5
— Meh
71%
Fortitude
1,129 votes
5
— Meh
67%
War of the Worlds
1,147 votes
6
— Fair
74%
Lockwood & Co.
1,087 votes
7
— Good
69%
The Walking Dead: Dead City
1,097 votes
5
— Meh
75%
The Walking Dead: The Ones Who Live
1,043 votes
5
— Meh
69%
Brave New World
1,041 votes
6
— Fair
73%
The Passage
928 votes
6
— Fair
71%
Night Sky
921 votes
6
— Fair
65%
Helstrom
807 votes
5
— Meh
74%
The Lazarus Project
735 votes
5
— Meh
75%
The Time Traveler's Wife
705 votes
5
— Meh
72%
The Man Who Fell to Earth
687 votes
6
— Fair
64%
October Faction
730 votes
6
— Fair
61%
Ravenswood
751 votes
5
— Meh
68%
APB
653 votes
5
— Meh
63%
Quantum Leap
671 votes
4
— Poor
71%
Emergence
628 votes
4
— Poor
64%
The One
654 votes
5
— Meh
81%
Ashes to Ashes
566 votes
9
— Superb
63%
Anne Rice's Mayfair Witches
644 votes
7
— Good
66%
neXt
623 votes
5
— Meh
63%
The Third Day
598 votes
5
— Meh
74%
You, Me and the Apocalypse
546 votes
7
— Good
68%
The Imperfects
536 votes
5
— Meh
76%
Millennium
475 votes
6
— Fair
66%
Goosebumps
378 votes
4
— Poor
72%
Let the Right One In
297 votes
5
— Meh
60%
Moonhaven
334 votes
6
— Fair
55%
The Changeling
329 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
The Undeclared War
270 votes
5
— Meh
68%
The Midwich Cuckoos
189 votes
7
— Good
64%
Code 404
150 votes
4
— Poor
58%
The Girl in the Woods
93 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup