Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Andres
0
Followers
1
Following
Lima, Lima
16
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
121
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
64%
The Karate Kid
8,500 votes
7
— Good
66%
Due Date
8,208 votes
7
— Good
81%
Hachi: A Dog's Tale
7,218 votes
8
— Great
65%
The Little Things
7,347 votes
7
— Good
65%
Colossal
7,191 votes
6
— Fair
75%
Rocky II
6,554 votes
6
— Fair
72%
Rocky IV
6,403 votes
6
— Fair
64%
Rough Night
6,660 votes
6
— Fair
79%
Society of the Snow
5,939 votes
7
— Good
71%
21 Bridges
6,165 votes
7
— Good
71%
Rocky III
6,067 votes
6
— Fair
68%
The Grey
6,215 votes
7
— Good
77%
Planet of the Apes
5,716 votes
7
— Good
69%
Babylon
5,921 votes
7
— Good
67%
Polar
5,846 votes
7
— Good
72%
Rocky Balboa
5,253 votes
6
— Fair
77%
Philadelphia
4,929 votes
7
— Good
71%
Run
5,000 votes
6
— Fair
71%
Pearl
4,926 votes
7
— Good
75%
Guillermo del Toro's Pinocchio
4,525 votes
8
— Great
74%
The Woman King
4,255 votes
6
— Fair
60%
Rocky V
4,452 votes
6
— Fair
65%
Jeepers Creepers
4,228 votes
6
— Fair
64%
The Marksman
4,276 votes
7
— Good
71%
Dog
4,016 votes
6
— Fair
73%
The Orphanage
3,459 votes
6
— Fair
66%
Faster
3,487 votes
7
— Good
70%
Risen
3,359 votes
5
— Meh
60%
Blacklight
3,544 votes
7
— Good
78%
RRR
3,101 votes
8
— Great
71%
Brothers
3,215 votes
7
— Good
69%
The Vault
3,247 votes
7
— Good
64%
Sweet Girl
2,703 votes
5
— Meh
59%
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams
2,805 votes
5
— Meh
66%
Cellular
2,516 votes
6
— Fair
71%
Fatherhood
2,288 votes
8
— Great
58%
Garfield: A Tail of Two Kitties
2,207 votes
6
— Fair
70%
Fatal Attraction
1,871 votes
6
— Fair
63%
World Trade Center
1,940 votes
6
— Fair
44%
The Human Centipede 2 (Full Sequence)
1,796 votes
5
— Meh
69%
Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
1,356 votes
7
— Good
57%
Final Girl
1,264 votes
6
— Fair
66%
Hot Summer Nights
948 votes
6
— Fair
63%
The Enforcer
872 votes
6
— Fair
71%
Bitter Moon
723 votes
6
— Fair
60%
The Exorcism of God
771 votes
7
— Good
72%
The Accused
687 votes
6
— Fair
60%
Just a Breath Away
747 votes
7
— Good
59%
32 Malasana Street
616 votes
7
— Good
63%
Asher
570 votes
6
— Fair
70%
Jab Tak Hai Jaan
467 votes
8
— Great
78%
Out
412 votes
7
— Good
64%
Dhoom
409 votes
6
— Fair
72%
Michael Jackson: Searching for Neverland
120 votes
5
— Meh
74%
Life Feels Good
99 votes
7
— Good
70%
Dedicated to my ex
49 votes
7
— Good
75%
Pip
30 votes
7
— Good
51%
Second Origin
50 votes
6
— Fair
57%
Pinocchio
22 votes
6
— Fair
80%
Three Little Cats
6 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch