trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sonia
VIP
6
13
followers
Barcelona
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2022-01-01T00:00:00Z
2022-12-31T23:59:59Z
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
71%
X-Men: Apocalypse
36,951 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,403 votes
8
— Great
85%
Parasite
33,805 votes
8
— Great
81%
The Imitation Game
30,540 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,287 votes
8
— Great
76%
Sherlock Holmes
24,086 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,367 votes
8
— Great
76%
The Big Short
20,002 votes
7
— Good
73%
Furious 7
19,451 votes
8
— Great
64%
Thor: Love and Thunder
18,104 votes
9
— Superb
75%
Source Code
16,779 votes
6
— Fair
71%
TRON: Legacy
16,388 votes
7
— Good
79%
Spotlight
16,060 votes
8
— Great
71%
Fast & Furious 6
15,999 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,808 votes
8
— Great
69%
The Lost World: Jurassic Park
14,783 votes
7
— Good
80%
Dallas Buyers Club
13,111 votes
8
— Great
70%
The Adam Project
11,732 votes
8
— Great
72%
Rango
10,501 votes
7
— Good
77%
Searching
10,377 votes
9
— Superb
71%
Paul
10,184 votes
7
— Good
78%
Little Women
8,238 votes
8
— Great
63%
I Am Number Four
8,180 votes
7
— Good
61%
Resident Evil: Retribution
7,766 votes
8
— Great
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,670 votes
8
— Great
62%
Charlie's Angels
6,269 votes
8
— Great
65%
The Guilty
5,573 votes
7
— Good
68%
The DUFF
5,464 votes
7
— Good
79%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,663 votes
9
— Superb
70%
What If
3,046 votes
7
— Good
57%
xXx: State of the Union
2,982 votes
7
— Good
69%
West Side Story
2,914 votes
9
— Superb
62%
Runner Runner
2,687 votes
6
— Fair
69%
Happiest Season
2,491 votes
8
— Great
70%
The Last Song
2,327 votes
7
— Good
74%
In the Heights
2,152 votes
9
— Superb
71%
Million Dollar Arm
1,733 votes
8
— Great
72%
The Fallout
1,576 votes
9
— Superb
63%
Camp Rock 2: The Final Jam
1,233 votes
6
— Fair
71%
The Love Bug
827 votes
7
— Good
74%
Swiss Family Robinson
672 votes
8
— Great
72%
Zoey's Extraordinary Christmas
290 votes
9
— Superb
75%
Cloudburst
94 votes
9
— Superb
65%
Christmas at the Ranch
46 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2022-01-01T00:00:00Z2022-12-31T23:59:59Z