Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Radovan Grznarik
VIP
0
Followers
0
Following
Bratislava, Bratislava Region
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Friends
42,486 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
42,425 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,817 votes
7
— Good
81%
Prison Break
23,356 votes
7
— Good
78%
The Witcher
20,093 votes
7
— Good
84%
South Park
19,678 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,878 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
14,974 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
14,493 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,372 votes
7
— Good
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,645 votes
7
— Good
76%
American Dad!
8,529 votes
7
— Good
84%
Stargate Atlantis
6,620 votes
7
— Good
75%
Young Sheldon
6,283 votes
7
— Good
80%
Monk
3,985 votes
7
— Good
79%
Torchwood
3,983 votes
7
— Good
80%
Angel
3,880 votes
7
— Good
82%
Mr. Bean
3,739 votes
7
— Good
82%
Bleach
3,732 votes
7
— Good
87%
The Twilight Zone
2,124 votes
7
— Good
77%
3rd Rock from the Sun
2,085 votes
7
— Good
84%
Samurai Jack
1,925 votes
7
— Good
78%
MacGyver
1,914 votes
7
— Good
74%
Xena: Warrior Princess
1,811 votes
7
— Good
84%
Agatha Christie's Poirot
1,300 votes
7
— Good
76%
The Powerpuff Girls
1,265 votes
7
— Good
70%
Boruto: Naruto Next Generations
1,188 votes
7
— Good
72%
Andromeda
1,163 votes
7
— Good
76%
Kim Possible
1,089 votes
7
— Good
73%
The Flintstones
1,058 votes
7
— Good
75%
Little Britain
1,027 votes
7
— Good
76%
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
1,004 votes
7
— Good
76%
Pinky and the Brain
985 votes
7
— Good
74%
Ed, Edd n Eddy
919 votes
7
— Good
68%
Hercules: The Legendary Journeys
883 votes
7
— Good
72%
JAG
825 votes
7
— Good
69%
Dharma & Greg
754 votes
7
— Good
76%
Magnum, P.I.
747 votes
7
— Good
72%
Batman
731 votes
7
— Good
73%
I Dream of Jeannie
574 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch