trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
bart00
2
followers
localhost
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Adventure
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
648
movies
Adventure
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
9
10
11
61%
Last Days in the Desert
291 votes
4
— Poor
82%
Mad Max: Fury Road (Black & Chrome Edition)
291 votes
8
— Great
40%
Anacondas: Trail of Blood
289 votes
4
— Poor
60%
Conquest 1453
287 votes
5
— Meh
62%
Robinson Crusoe
281 votes
6
— Fair
59%
Godzilla vs. Megalon
277 votes
5
— Meh
60%
My Pet Dinosaur
267 votes
4
— Poor
67%
Waist Deep
263 votes
7
— Good
54%
Solo
261 votes
3
— Bad
71%
Godzilla, Mothra and King Ghidorah: Giant Monsters All-Out Attack
258 votes
5
— Meh
58%
Cub
253 votes
4
— Poor
69%
Battle at Big Rock
236 votes
7
— Good
66%
Godzilla vs. Mothra
234 votes
6
— Fair
62%
Godzilla vs. SpaceGodzilla
229 votes
5
— Meh
72%
Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost
206 votes
5
— Meh
70%
Maya the Bee: The Honey Games
204 votes
5
— Meh
68%
Godzilla: Tokyo S.O.S.
196 votes
5
— Meh
49%
King Kong Lives
185 votes
5
— Meh
62%
The Jungle Bunch
184 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Outrage Coda
179 votes
4
— Poor
56%
Garfield Gets Real
176 votes
5
— Meh
65%
Iceman
174 votes
4
— Poor
68%
Killer Bean Forever
171 votes
4
— Poor
74%
The Crimson Pirate
153 votes
8
— Great
61%
The Hunt for Gollum
153 votes
4
— Poor
58%
In Darkness We Fall
142 votes
5
— Meh
72%
The Old Man and the Sea
140 votes
7
— Good
66%
B.O.B.'s Big Break
128 votes
5
— Meh
61%
Legend of the Naga Pearls
101 votes
4
— Poor
67%
March of the Penguins 2: The Next Step
76 votes
4
— Poor
79%
How I Unleashed World War II, Part II: Following the Arms
75 votes
7
— Good
78%
How I Unleashed World War II, Part III: Among Friends
68 votes
7
— Good
82%
How I Unleashed World War II, Part I: The Escape
58 votes
7
— Good
52%
Grand Theft Parsons
52 votes
4
— Poor
52%
Canopy
52 votes
3
— Bad
80%
Top Gear: Middle East Special
47 votes
7
— Good
50%
The True Story of Puss 'n Boots
44 votes
4
— Poor
37%
Yeti: Curse of the Snow Demon
42 votes
2
— Terrible
60%
Abulele
33 votes
5
— Meh
29%
Pterodactyl
28 votes
1
— Weak Sauce :(
57%
Captain Morten and the Spider Queen
21 votes
5
— Meh
71%
Janosik
12 votes
6
— Fair
49%
Yogi's Great Escape
11 votes
6
— Fair
55%
Friend of the Jolly Devil
10 votes
4
— Poor
65%
The Travelling Dog
10 votes
4
— Poor
53%
Sunshine Barry & the Disco Worms
9 votes
6
— Fair
46%
Russian Yeti: The Killer Lives
5 votes
4
— Poor
47%
Adventurers' Club
4 votes
3
— Bad
1
2
3
9
10
11
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup