trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
bart00
2
followers
localhost
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Animation
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
249
movies
Animation
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
76%
The Secret of NIMH
1,256 votes
8
— Great
79%
Feast
1,253 votes
7
— Good
73%
Asterix and Cleopatra
1,098 votes
7
— Good
74%
One Man Band
1,096 votes
5
— Meh
62%
Arthur and the Revenge of Maltazard
1,060 votes
6
— Fair
59%
Tarzan
1,043 votes
5
— Meh
60%
Valiant
1,002 votes
6
— Fair
65%
Walking with Dinosaurs
970 votes
6
— Fair
71%
Blade Runner: Black Out 2022
953 votes
6
— Fair
65%
Woody Woodpecker
912 votes
1
— Weak Sauce :(
60%
Open Season 3
907 votes
6
— Fair
68%
Asterix and the Vikings
885 votes
6
— Fair
64%
Arthur 3: The War of the Two Worlds
854 votes
6
— Fair
70%
Asterix the Gaul
845 votes
7
— Good
73%
Asterix in Britain
836 votes
7
— Good
71%
Puss in Boots: The Three Diablos
813 votes
6
— Fair
66%
Monster Family
809 votes
6
— Fair
59%
Hoodwinked Too! Hood VS. Evil
782 votes
6
— Fair
71%
Family Guy Presents: Stewie Griffin: The Untold Story
772 votes
5
— Meh
71%
Aloha Scooby-Doo!
684 votes
5
— Meh
71%
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five
673 votes
6
— Fair
69%
Dragon Hunters
610 votes
4
— Poor
77%
Robot Chicken: Star Wars
584 votes
5
— Meh
68%
Ronal the Barbarian
580 votes
7
— Good
72%
Maggie Simpson in "The Longest Daycare"
564 votes
6
— Fair
73%
Afro Samurai: Resurrection
553 votes
7
— Good
53%
Space Chimps
532 votes
4
— Poor
74%
Astro Kid
371 votes
7
— Good
69%
Renaissance
366 votes
6
— Fair
71%
9
330 votes
6
— Fair
74%
Dear Basketball
314 votes
3
— Bad
69%
Blinky Bill the Movie
311 votes
5
— Meh
68%
Mutant Pumpkins from Outer Space
310 votes
6
— Fair
70%
Yellow Is the New Black
278 votes
5
— Meh
70%
Scrat: Spaced Out
255 votes
6
— Fair
81%
Duck Amuck
228 votes
8
— Great
72%
Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost
206 votes
5
— Meh
70%
Maya the Bee: The Honey Games
204 votes
5
— Meh
78%
What's Opera, Doc?
185 votes
7
— Good
62%
The Jungle Bunch
184 votes
1
— Weak Sauce :(
56%
Garfield Gets Real
176 votes
5
— Meh
68%
Killer Bean Forever
171 votes
4
— Poor
61%
Extraordinary Tales
170 votes
5
— Meh
75%
Tehran Taboo
155 votes
6
— Fair
63%
The Alphabet
151 votes
5
— Meh
75%
Duck Dodgers in the 24½th Century
141 votes
7
— Good
78%
One Froggy Evening
134 votes
7
— Good
66%
B.O.B.'s Big Break
128 votes
5
— Meh
74%
The Cathedral
126 votes
5
— Meh
74%
Fallen Art
118 votes
6
— Fair
61%
Salma's Big Wish
113 votes
4
— Poor
57%
The Larva Island Movie
112 votes
6
— Fair
48%
Six Men Getting Sick
105 votes
2
— Terrible
64%
My Little Pony: The Movie
93 votes
6
— Fair
70%
Round Da Way
89 votes
6
— Fair
54%
Snoop Dogg's Hood of Horror
87 votes
4
— Poor
74%
The Haunted House
57 votes
7
— Good
64%
March of the Dinosaurs
53 votes
7
— Good
50%
The True Story of Puss 'n Boots
44 votes
4
— Poor
47%
The Hairy Tooth Fairy
40 votes
4
— Poor
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup