Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Donnie Beeson
0
Followers
5
Following
Baton Rouge, Louisiana
63
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
42
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Endgame
50,228 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,053 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Forrest Gump
45,278 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Empire Strikes Back
37,694 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,707 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ford v Ferrari
19,467 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Glass
18,298 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Intern
16,247 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,716 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Men in Black: International
14,878 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,586 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Elvis
8,512 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Long Shot
8,212 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Spy Who Dumped Me
7,041 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Widows
6,296 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Tom Clancy's Without Remorse
5,884 votes
10
— Totally Ninja!
58%
The Curse of La Llorona
4,086 votes
10
— Totally Ninja!
69%
West Side Story
2,998 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Tolkien
2,898 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Archive
2,774 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Can You Ever Forgive Me?
2,615 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Batman: Hush
2,443 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Possession of Hannah Grace
2,331 votes
10
— Totally Ninja!
76%
On the Basis of Sex
2,048 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Secret Obsession
1,693 votes
10
— Totally Ninja!
68%
UglyDolls
1,329 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Windfall
1,167 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Raw Deal
1,077 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Cyrano
733 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Burn
766 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Front Runner
732 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Suspect Zero
460 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Above the Shadows
367 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Learning to Drive
351 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Dream Team
336 votes
10
— Totally Ninja!
51%
General Commander
182 votes
10
— Totally Ninja!
70%
SGT. Will Gardner
132 votes
10
— Totally Ninja!
50%
Miss Julie
155 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Small Back Room
51 votes
10
— Totally Ninja!
50%
Vlad
30 votes
10
— Totally Ninja!
53%
A Haunting at Silver Falls: The Return
24 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Concrete Football
13 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch