Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
bote110
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
117
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
78%
Avatar
61,390 votes
6
— Fair
76%
Spider-Man: Homecoming
53,669 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
50,223 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,899 votes
8
— Great
70%
Venom
34,385 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,952 votes
8
— Great
76%
The Batman
27,260 votes
8
— Great
81%
Top Gun: Maverick
26,097 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,736 votes
8
— Great
69%
Black Widow
24,542 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
24,212 votes
6
— Fair
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,149 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,981 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
19,667 votes
9
— Superb
64%
Thor: Love and Thunder
18,715 votes
8
— Great
70%
Glass
18,296 votes
8
— Great
69%
London Has Fallen
17,690 votes
7
— Good
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,473 votes
8
— Great
63%
Dark Phoenix
17,466 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 4
17,306 votes
8
— Great
76%
Toy Story 4
16,965 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Uncharted
16,464 votes
8
— Great
72%
The Lion King
16,444 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,352 votes
8
— Great
64%
Men in Black: International
14,878 votes
8
— Great
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,586 votes
8
— Great
65%
Black Adam
14,484 votes
9
— Superb
69%
The Tomorrow War
13,763 votes
9
— Superb
67%
Red Notice
13,697 votes
8
— Great
62%
Jurassic World Dominion
13,672 votes
6
— Fair
70%
Jungle Cruise
13,292 votes
8
— Great
73%
Prey
13,130 votes
8
— Great
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,988 votes
8
— Great
63%
Mortal Kombat
12,339 votes
8
— Great
77%
Luca
11,715 votes
8
— Great
71%
The World's End
11,705 votes
8
— Great
66%
The Flash
11,702 votes
8
— Great
57%
Morbius
11,067 votes
8
— Great
65%
The Lost City
10,765 votes
7
— Good
71%
RED 2
9,999 votes
8
— Great
60%
Hellboy
9,589 votes
8
— Great
67%
47 Ronin
8,951 votes
8
— Great
64%
Fast X
8,706 votes
8
— Great
73%
Elvis
8,512 votes
8
— Great
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,398 votes
8
— Great
71%
Anna
8,304 votes
8
— Great
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,304 votes
8
— Great
72%
The Secret Life of Pets 2
8,268 votes
8
— Great
72%
Finch
8,229 votes
9
— Superb
77%
All Quiet on the Western Front
7,931 votes
9
— Superb
70%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,903 votes
6
— Fair
59%
65
7,684 votes
8
— Great
67%
Lightyear
7,265 votes
8
— Great
70%
Minions: The Rise of Gru
7,188 votes
8
— Great
66%
Ambulance
7,072 votes
8
— Great
70%
The Guardians of the Galaxy Holiday Special
6,482 votes
9
— Superb
69%
Plane
6,278 votes
8
— Great
64%
The Hustle
6,145 votes
6
— Fair
67%
Operation Fortune: Ruse de Guerre
6,145 votes
8
— Great
66%
Renfield
5,942 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch