trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Elizabeth Anne Summers
0
followers
Mexico City, Mexico City
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Mystery
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
117
shows
Mystery
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
71%
Unforgettable
1,486 votes
7
— Good
79%
Damages
1,481 votes
9
— Superb
76%
Prodigal Son
1,351 votes
7
— Good
72%
Chucky
1,320 votes
10
— Totally Ninja!
65%
American Horror Stories
1,223 votes
7
— Good
77%
Scooby-Doo, Where Are You!
1,160 votes
8
— Great
78%
Cold Case
1,150 votes
7
— Good
75%
Body of Proof
1,117 votes
8
— Great
64%
Ringer
969 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Slasher
939 votes
7
— Good
75%
THEM
927 votes
7
— Good
81%
Scooby-Doo! Mystery Incorporated
898 votes
7
— Good
75%
Moonlight
896 votes
9
— Superb
74%
Cruel Summer
858 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Tales from the Crypt
829 votes
7
— Good
70%
Brand New Cherry Flavor
800 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Home Before Dark
780 votes
8
— Great
68%
Salem's Lot
737 votes
5
— Meh
81%
Miss Fisher's Murder Mysteries
629 votes
7
— Good
71%
Emergence
628 votes
8
— Great
80%
Wonderfalls
610 votes
10
— Totally Ninja!
73%
God Friended Me
573 votes
7
— Good
72%
The Mysteries of Laura
558 votes
8
— Great
70%
Chapelwaite
533 votes
7
— Good
57%
I Know What You Did Last Summer
484 votes
6
— Fair
67%
Creepshow
470 votes
9
— Superb
69%
Liar
462 votes
8
— Great
72%
Goosebumps
433 votes
7
— Good
76%
What's New Scooby-Doo?
431 votes
7
— Good
79%
Are You Afraid of the Dark?
387 votes
9
— Superb
70%
Masters of Horror
360 votes
8
— Great
67%
Lore
346 votes
6
— Fair
68%
Rose Red
340 votes
6
— Fair
61%
Bloodride
323 votes
8
— Great
66%
Dead Ringers
320 votes
8
— Great
71%
Shark
316 votes
8
— Great
76%
Psychoville
310 votes
7
— Good
64%
The Baby
288 votes
9
— Superb
71%
Eleventh Hour (US)
236 votes
7
— Good
69%
The 13 Ghosts of Scooby-Doo
199 votes
7
— Good
70%
Blood Ties
196 votes
9
— Superb
72%
The New Scooby-Doo Movies
187 votes
7
— Good
65%
Scooby-Doo and Scrappy-Doo
168 votes
8
— Great
72%
My Life Is Murder
168 votes
7
— Good
66%
Be Cool, Scooby-Doo!
154 votes
7
— Good
75%
The Scooby-Doo Show
127 votes
7
— Good
61%
Dark Angel
97 votes
8
— Great
72%
Scooby-Doo and Guess Who?
82 votes
7
— Good
62%
Freddy's Nightmares
66 votes
6
— Fair
71%
Forever Knight
60 votes
7
— Good
69%
Signora Volpe
58 votes
7
— Good
60%
Monsters
39 votes
7
— Good
57%
Urban Legend
33 votes
6
— Fair
67%
The New Scooby-Doo Mysteries
28 votes
7
— Good
48%
The New Scooby and Scrappy-Doo Show
21 votes
7
— Good
66%
The Look-See
19 votes
9
— Superb
56%
Moville Mysteries
6 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup