Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
bwca1994
0
Followers
0
Following
Minneapolis, Minnesota
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
230
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
65%
Don't Worry Darling
5,566 votes
7
— Good
74%
Master and Commander: The Far Side of the World
5,436 votes
9
— Superb
77%
When Harry Met Sally...
5,345 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Replicas
5,156 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
The Highwaymen
5,088 votes
7
— Good
71%
News of the World
4,846 votes
7
— Good
75%
Roma
4,735 votes
9
— Superb
68%
Locke
4,670 votes
8
— Great
75%
The Social Dilemma
4,654 votes
7
— Good
71%
The French Dispatch
4,510 votes
9
— Superb
69%
Licorice Pizza
4,507 votes
5
— Meh
73%
The Time Traveler's Wife
4,296 votes
8
— Great
67%
Ticket to Paradise
4,260 votes
7
— Good
82%
The Sting
4,073 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Courier
3,935 votes
8
— Great
77%
Hotel Mumbai
3,919 votes
6
— Fair
66%
Braven
3,888 votes
6
— Fair
70%
The Host
3,880 votes
9
— Superb
75%
American Fiction
3,880 votes
6
— Fair
70%
Sleepless in Seattle
3,854 votes
8
— Great
60%
Stowaway
3,852 votes
3
— Bad
61%
Amsterdam
3,737 votes
7
— Good
62%
Serenity
3,671 votes
7
— Good
75%
Judas and the Black Messiah
3,640 votes
8
— Great
66%
The Wall
3,622 votes
7
— Good
69%
The Sisters Brothers
3,560 votes
7
— Good
76%
The Fundamentals of Caring
3,505 votes
6
— Fair
71%
Leave No Trace
3,496 votes
9
— Superb
71%
Motherless Brooklyn
3,370 votes
9
— Superb
64%
Inherent Vice
3,223 votes
8
— Great
69%
The Spiderwick Chronicles
3,187 votes
7
— Good
61%
The Trust
3,087 votes
7
— Good
78%
RRR
3,081 votes
9
— Superb
81%
The Apartment
3,066 votes
9
— Superb
72%
Clear and Present Danger
3,065 votes
6
— Fair
71%
Just Like Heaven
2,990 votes
8
— Great
59%
Deep Water
2,942 votes
1
— Weak Sauce :(
65%
The Many Saints of Newark
2,934 votes
5
— Meh
78%
Rope
2,931 votes
8
— Great
67%
Archive
2,774 votes
7
— Good
68%
The Idea of You
2,770 votes
7
— Good
65%
The Net
2,733 votes
7
— Good
66%
The Vast of Night
2,695 votes
9
— Superb
62%
The American
2,560 votes
8
— Great
70%
The Dig
2,544 votes
8
— Great
73%
My Girl
2,542 votes
7
— Good
75%
The Worst Person in the World
2,535 votes
9
— Superb
56%
High Life
2,436 votes
7
— Good
70%
Operation Finale
2,404 votes
7
— Good
72%
The Half of It
2,392 votes
6
— Fair
56%
High-Rise
2,374 votes
2
— Terrible
73%
Stan & Ollie
2,364 votes
8
— Great
69%
Operation Mincemeat
2,231 votes
8
— Great
57%
Crimes of the Future
2,221 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
7500
2,159 votes
7
— Good
69%
Sharper
2,117 votes
7
— Good
73%
Blood Simple
1,989 votes
8
— Great
64%
On the Rocks
1,857 votes
8
— Great
76%
McFarland, USA
1,823 votes
8
— Great
70%
A Good Year
1,819 votes
7
— Good
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch